ההכנה לא הייתה אידיאלית

מאמן הנבחרת, דרור קשטן מתכונן למפגש מחר (רביעי) מול חוף השנהב באצטדיון ר"ג. במסיבת עיתונאים שכינס הערב אמר: "אני בטוח שתהיה חגיגה לצופים ומקווה שיבואו לראות אותנו". בוזגלו: "אני מאמין בעבודה קשה"

יום שלישי 18 נובמבר 2008
שלמה חסיד

נבחרת ישראל בעיצומם של ההכנות לקראת המשחק מחר (רביעי, 19:00) מול חוף השנהב והענק דרוגבה. היום (שלישי) כינס דרור קשטן, מאמן הנבחרת, מסיבת עיתונאים ונשמע אופטימי למרות התנאים. 

קשטן: "ההכנה למשחק לא הייתה אידיאלית. חבל שלא נתנו לנו יותר זמן להתאמן, רק יום אחד לפני המשחק, אבל אין מה לעשות, כל מי שישחק מחר יצטרך לתת את הכל במשחק על מנת שננצח.

אנחנו משחקים מול יריבה עם שחקנים מהדרג הראשון בעולם שכולם מכירים. אני בטוח שכמו מול צ'ילה תהיה חגיגה לצופים. אני מקווה שכמה שיותר אוהדים יבואו לראות אותנו, יתנו דחיפה לנבחרת ויעזרו לנו לנצח.

מאור בוזגלו אמר: "עד היום לא קיבלתי לצערי מספיק צ'אנסים בנבחרת. אני בטוח שאני יכול לתרום יותר, אני מאמין בעבודה קשה, בדרך שלי ואני אגיע ליעדים. מצפה לנו מחר משחק מאוד מאוד קשה, מצפה לנו יריבה עם שחקנים מעולים. זאת הזדמנות לנבחרת לשחק ביחד ולהתכונן לקראת המשימות החשובות שמחכות לנו.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק