אדריאנו מתקרב לצ'לסי

חלוצה הברזילאי של אינטר ממשיך לא להוות שיקול מקצועי עבור מוריניו. בצ'לסי עוקבים בדריכות אחר המתרחש. סאקי: אברמוביץ' מאד מאד מעריך אותו

יום שלישי 18 נובמבר 2008
אייל כהן
התקשורת האנגלית מדווחת כי המגעים בין חלוצה הברזילאי של אינטר, אדריאנו, עדיין מוערך בלונדון ואפשרות גבוהה שיגיע לצ'לסי כבר בינואר הקרוב. 

"רומן אברמוביץ' מאוד אוהב אותו ומאוד מעריך אותו, לא נופתיע אם הוא בהחלט יהיה בצ'לסי" אמר השחקן האגדי ומאמן נבחרת איטליה לשעבר, אריגו סאקי: "הם (צ'לסי) בקרוב ידפקו לו על הדלת וידברו איתם". 

ז'וז'ה מוריניו, מאמנה של אינטר החליט לא לשלב את הברזילאי במשחקים האחרונים והוא כלל לא נכלל בסגל. אדריאנו, שעבר לא מעט עליות ונפילות ומשברים עמוקים בשנים האחרונות, רוצה להחזיר לעצמו את תווית השחקן הנורמטיבי ולא תווית השחקן הבעייתי.

בין לבין, דווקא בנבחרת ברזיל אדריאנו מקבל יחס של כבוד. מאמן הנבחרת, דונגה, ממשיך לזמן את החלוץ אל הסגל וכך יהיה במשחק הידידות הקרוב מול פורטוגל. 

מאידך, פטר קניון, המנהל הראשי של צ'לסי, כבר הודיע כי ראשי הקבוצה לא מתכוונים לחזק את הקבוצה במועד ההעברות הקרוב, אבל עבור לואיס פליפה סקולארי, מאמן הקבוצה יש דעות אחרות למדי.

"זה מצויין שיש לך סגל רחב ללא פצועים שאפשר לשתף. דרוגבה, אנלקה, די סאנטו, ואפילו עוד שחקן אחד או שניים, יהיה טוב עבורי. כשיש לי פחות מהם, זה לא קל . לפעמים דרוגבה או אנלקה פצועים, כשהם משחקים יחד זה מצויין, שהם לא זה שונה. לא תמיד הם בכושר מלא".

תמונות: רויטרס.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק