שיטת באנו לשכטר עובדת

במכבי נתניה חוששים ממשבר מקצועי. דניאל יאמר ינחית בקרוב קשר וחלוץ זרים במקומם של בה, אומברטו וטזאמטה. והאם הסקאוטים באמת מגיעים לראות את איתי שכטר?

יום רביעי 19 נובמבר 2008
אשר גולדברג
היכולת הפושרת והבלתי משכנעת של מכבי נתניה, ובעיקר שחקניה הזרים בקישור ובהתקפה, תביא לשינוי בחלון ההעברות בחודש ינואר. בקרוב ינחתו בישראל שני זרים איכותיים, קשר וחלוץ, שיוחתמו בקבוצה.

מאמן מכבי נתניה, לותר מתיאוס, מאוכזב מתרומתם ויכולתם של דניאל אומברטו, גו'רג' בה ובעיקר מהחלוץ תיירי טזאמטה שאינו מצליח להתגבר על פציעתו.

המגן השמאלי של הקבוצה ונבחרת ישראל, דדי בן-דיין, יעבור בסוף השבוע בדיקת אולטרסאונד שתקבע את משך היעדרותו בגין פציעה בשריר הירך האחורי.

דניאל יאמר ומתיאוס חוששים שאיבוד נקודות נוסף ויכולת המשכית חלשה תגרום לפיחות בהתעניינות בקבוצה. מכבי  נתניה תתרום 40 אלף שקלים לבית החולים לילדים על שם שניידר בפ"ת.

בקבוצה טוענים שהפיחות ביכולתו של החלוץ איתי שכטר היא בגלל ריבוע הכתבות הקושרות אותו אותו לסקואטים וסוכנים מחו"ל. סוכן שחקנים ידוע הגיב על טענת הקבוצה: "יש היום פטנט חדש. כשבאים לראות שחקנים ישראלים, והשחקנים לא מעניינים הפעם, מורידים את הלחץ ואת ההתעניינות על-ידי אמירה שהסקאוט או הנציג האירופאי באו לראות את איתי שכטר. כך יש את השקט לראות שחקנים שבאמת מעניינים מבלי שזה ידלוף למדינה ולמועדון שמשם נשלחו".

 

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק