רק ניצחון היה חסר

המאמן הלאומי, דרור קשטן שפע אופטימיות ממשחק נבחרתו ב- 2:2 מול חוף השנהב: "יש הרגשת סיפוק. הקהל ראה נבחרת איכותית". דרוגבה: "התרשמתי מאוד מהנבחרת הישראלית, יוסי בניון הוא הכוכב שלה"

יום רביעי 19 נובמבר 2008
שלמה חסיד
נבחרת ישראל סיימה הערב (רביעי) את משחקה מול חוף השנהב בתיקו 2:2, אחרי ששמטה יתרון בן שני שערים, ומאמנה דרור קשטן אמר בסיום: "מאכזב שאחרי שאתה מוביל 0:2 אתה יורד ל- 2:2. ברור לי שאם היינו מנצחים היו אומרים שאנחנו אלופי העולם במשחקי ידידות, אבל חבל מאוד שלא ניצחנו".

"היה משחק הכנה מצוין ושיחקנו נגד שחקנים ברמה הגבוהה ביותר. אנחנו מאוכזבים בגלל שאיבדנו את ההובלה, אבל שלוקחים את כל מה שהיה במשחק, אז יש גם הרגשת סיפוק. הקהל היה יוצא מן הכלל וראה נבחרת איכותית, רק ניצחון היה חסר".

"אני חושב שגם הדירוג של פיפ"א, שבו אנחנו 15 בעולם הוא חשוב, למרות שמתייחסים לזה לצערי בקלות ראש. לפי הדירוג הזה ייקבע אם הנבחרת תשחק בדרג הראשון, השני או הרביעי. אנחנו מתייחסים לזה בצורה הראויה". 

קפטן הנבחרת, יוסי בניון אמר: "כל משחק בבית שאנחנו לא מנצחים זו אכזבה, אבל לא נורא. צריך לראות נגד מי שיחקנו. חוף השנהב נבחרת עם קבלות, עם כוכבים. סה"כ אני חושב שהיה ערב של כדורגל, ארבעה שערים, קהל הגיע. אין מה להתלונן, רק חבל שלא ניצחנו".

השוער, דודו אוואט סיכם: "אני חושב שאין לקהל מה להתלונן. הוא ראה ארבעה גולים, כוכבים מהשפיץ העולמי. נכון שזה מאוד מאכזב שלא ניצחנו, אבל אין מה לעשות זה הכדורגל. עכשיו אני צריך למצוא קבוצה, לחזור לעצמי ובעזרת השם נגיע מוכנים למבחן האמיתי מול יוון".

החלוץ, אליניב ברדה הוסיף: "כל משחק כזה תורם ומכין אותנו למאבק האמיתי מול יוון. הקהל הגיע היום וראה ארבעה שערים והוא בטח מאוכזב יחד איתנו על כך שפספסנו את הניצחון. נקווה שבמאני טיים אנחנו ננצח".

כוכבה של חוף השנהב, דידייה דרוגבה אמר: "התרשמתי מאוד מהנבחרת הישראלית. זו נבחרת מצוינת, ובלי לפגוע באף אחד מהשחקנים, אני חושב שיוסי בניון הוא הכוכב של הנבחרת. בהחלט שחקן מהטופ של הכדורגל. אני חושב ששיחקנו מול קבוצה ביתית מאוד, שלא מפסידה פה בד"כ ולכן זו תוצאה טובה". 

צפו בתגובות על ידי לחיצה על PLAY מתחת לתמונה

צילום ועריכה: נפתלי חזקיה

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק