בכורה מוצלחת למראדונה

דייגו ארמנדו מראדונה ניצח במשחקו הראשון כמאמן ארגנטינה 0:1 את סקוטלנד משער של מקסי רודריגז בדקה ה-8

יום רביעי 19 נובמבר 2008
מערכת TELESPORT
השחקן הגדול בהיסטוריה, דייגו ארמנדו מראדונה, הצליח לנצח במשחקו הראשון כמאמן ארגנטינה כשהנבחרת בכחול-לבן התארחה בביתה של סקוטלנד למשחק ידידות וניצחה 0:1 משער של מקסי רודריגז בדקה ה-8. ארגנטינה הציגה יכולת טובה לפרקים שונים במשחק, ונאלצה להסתדר ללא ריקלמה, אגווארו ולאונל מסי.
 
מחצית ראשונה  

כבר בדקה ה-2 חניכיו של דייגו ארמנדו מראדונה האגדי הגיעו להזדמנות טובה. שחקנה של אתלטיקו מדריד, מקסי רודריגז, הרים כדור קרן טוב היישר לראשו של גבריאל היינצה שנגח החוצה.

בדקה ה-7 מקסי רודריגז הקפיץ בקלילות מספר פעמים בתוך רחבת סקוטלנד ומצא במסירה מצוינת מהאוויר את חאבייר מסצ'ראנו שבעט בנגיעה אך מקגרגור הצליח להדוף. 

דקה חלפה, והנבחרת של דייגו עלתה ליתרון. מקסי רודריגז מצא את טבז באגף ימין, חלוצה של מנצ'סטר יונייטד פרץ לתוך הרחבה ומסר לג'ונאס שבנגיעה השאיר למקסי רודריגז שהשלים מבצע קבוצתי פנטסטי ודחק את הכדור לרשת. 0:1 לארגנטינה  

בדקה ה-19 קרליטו טבז מצא במסירת אומן את חלוצה של נאפולי המוגדר בארץ המגף כיורשו של מראדונה, אזקיל לאבצי, אולם החלוץ המוכשר בעט היישר לגופו של מקרגרגור הסקוטי. 

בדקה ה-21 סקוטלנד התעוררה ומקפאדן הצליח להסתובב על פני שומרו בתוך הרחבה ולבעוט טוב, אך קאריצו הצליח להרחיק לקרן. 

בדקה ה-42 מקפאדן חטף את הכדור לדמיקליס בתוך רחבת ארגנטינה לאחר טעות נוראית של הבלם. מקפאדן בעט טוב, אולם קאריצו הדף והציל את ארגנטינה מספיגת שער מביך למדי. 

מחצית שנייה

בדקה ה-52 כובש השער, מאקסי רודריגז, מסר ללאבצי שהתמקם בצד ימין של הרחבה. חלוצה של נאפולי הטעה יפה את שומרו, אולם בעט בצורה רשלנית כדור שכלל לא התקרב למסגרת. 

בדקה ה-69 ארגנטינה שנעלמה מאז פתיחת המחצית השנייה חזרה להרשים כשקרלוס טבז מצא במסירה מצוינת את מקסי רודריגז באגף ימין. הקפטן של אתלטיקו מדריד בעט חזק, אולם הכדור יצא החוצה. 

בדקה ה-74 ארגנטינה זכתה בכדור חופשי 20 מטרים מן השער, אך המגן השמאלי גבריאל היינצה שלח את הכדור לשמיים.

סקוטלנד: מקגרגור, האטון, מקמאנוס, קאלדוול, נייסמית', הארטלי {מלוני 57}, בראון, רובסון, בארי פרגוסון {מוריסון 57}, מקפאדן, איוולומו {קני מילר 46}.

ארגנטינה: קאריצו, זאנטי, דמיקליס, היינצה, פאפה, מקסי רודריגז, מסצ'ראנו, גאגו, ג'ונאס {לוצ'ו גונזאלס 71}, לאבצי, טבז.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק