4

אי۟ מומ על יבואה ואניימה

הגל הענק של קבוצות אירופאית מכל קצוות היבשה, שלכאורה מעוניינות לשפוך מיליונים על שוער וחלוץ הפועל ת"א - אינן נכונות בלשון המעטה. רק אספניול בתמונה

שבת 11 אפריל 2009
אשר גולדברג
שמות קבוצות כמו אספניול, חטאפה, צסק"א מוסקבה, בורדו, ראן, הופנהיים, קלן, מיӠשנגלדבאך, האל, וויגאן, פינורד וכו', פיארו לאחרונה את מדורי הספורט כמי שמנהלות מו"מ לרכישתם של שוער הפועל ת"א, וינסנט אניימה וחלוץ הקבוצה, סמואל יבואה.

סכומי הכסף שפורסמו היו בסדרי גודל חסרי תקדәם של בין 2 מיליוני ליש"ט (או יורו), עד שלושה מיליונים עבור השוער הניגרי והחלוץ גנאי. חשוב לציין שאגודת הפועל ת"א לא הייתה שותפה למהלך השיווק, למעט הצעות עליהן פורסם ב-TELESPORT, כמו הצעה קונקרטית שהגיע מכיוון נועלת הטבלה בספרד - אספניול.
<ɢr/> מדובר בניסיונות של סוכנים ישראליים לשדך את סמואל יבואה לצסק"א מוסקבה, אך עד היום לא התקבלה אף הצעה רשמית מאף מועדון. ההתעניינות של סוכנים המעוניינים להאדיר את שמם בשמות מועדונים גדולים, הינה נושא אחר ודי מוכר במחוזותינו בשנים האחרונות.
מי שממתינה למכירתו של וינסנט אניימה ולא פחות מאשר הפועל ת"א, היא דווקא בני יהודה. הכתומים הכניסו לחוזה המכירה של השחקן, סעיף המעניק לקבוצה נתח של כ-30% מסכום כל מכירה עתידית.

תגובות

טלספורט בפייסבוק