לא לפניג'ל. כן לקורנפיין

ארקדי גאידמק: "אני אגיע בשבת לטדי כאדם פרטי אין לי צורך במפגש אוהדים. בית"ר תישאר בניהולו של איציק קורנפיין בלבד. אני לא צריך עכשיו את פניג'ל". גאידמק: "לא יפה איך שמילשטיין דיבר"

יום חמישי 20 נובמבר 2008
אשר גולדברג
ארקדי גאידמק נכון להערב (חמישי), איננו מתכוון לערוך פגישת פיוס עם אוהדי בית"ר ירושלים. גאידמק הבהיר הערב חד משמעית: "אני מגיע לטדי כאדם פרטי ולא ציבורי אין לי צורך במפגשי אוהדים, אגיע כמו כל אוהד. אין לי עניין להיות שוב בתקשורת, הכל עניין פרטי בלבד". נכון לעכשיו יש כוונה לארגן מפגש משולב של היו"ר איציק קורנפיין עם האוהדים, בכדי לפתוח דף חדש. 

ארקדי גאידמק התייחס לאיש שניהל את המועדון לפניו: "אין לי שום צורך במאיר פניג'ל, הייתה פגישה בינינו אבל הוא לא בתוכניות. מי שבלעדית מנהל וקובע במועדון הוא איציק קורנפיין, אני מאמין בו הוא יודע בדיוק את כל מה שצריך לדעת ואני מאחל לו ולקבוצה רק הצלחה".

מחר יחליט המאמן ראובן עטר, האם לכלול את הבלם שחוזר מפציעה שמעון גרשון בסגל למשחק מול מכבי פ"ת.

היום (חמישי) פורסם באתר "ערוץ הספורט", כי יוסי מילשטיין, שהיה יועצו של ארקדי גאידמק, הרצה בפני סטודנטים ואמר: "אם הייתי ירושלמי לא הייתי מצביע לארקדי גאידמק. יש בעיה בכושר האמינות שלו. הוא כמו ילד, והיה קשה להתמודד איתו. רציתי לעזוב אותו אחרי פרשת 'טיב טעם'". 

גאידמק הופתע מדבריו של מילשטיין ואמר: "זה לא יפה מה שהוא אמר". 

פורסם לראשונה בשעה 17:33 בתאריך 20/11

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק