לאפי יש גיבוי זמני בלבד

בכיר במכבי מגבה את המאמן אחרי ההפסד בירושלים, אם כי הפסד למלאגה עשוי להביא לסיום דרכו בקבוצה. גורם בקבוצה: "במשך השבוע נדון מה לעשות ויתקבלו החלטות". גור שלף מקבל סמכויות מקצועיות

יום שישי 21 נובמבר 2008
שלמה חסיד

אחרי התיעצויות לילייות בין ראשי מכבי ת"א הוחלט לפי שעה לא לפטר את המאמן אפי בירנבוים, חרף המפלה בירושלים אמש. אך בירנבוים לא יוצא נקי מהמשחק כלל ונראה כי הפסד למלאגה ביו חמישי ביורוליג יביא לסיום תפקידו במועדון.

בהנהלה מוטחת בו ביקורת והבעלים אובדי עצות מה לעשות כאשר נראה שמכבי מפספסת את המערכה בארץ ובאירופה.

לפי שעה הוחלט לתת גיבוי לבירנבוים, אולם כידוע בספורט הישראלי כאשר נותנים גיבוי למאמן זה עלול להביא להדחתו במוקדם או במאוחר.

גורם בכיר במכבי אמר הבוקר ל-telesport: "יש לאפי את כל הגיבוי, אבל רק עד מלאגה ואולי עד לפני כן. אנחנו מאמינים בו ובקבוצה. במשך השבוע נדון מה לעשות ויתקבלו החלטות. הכל יכול לקרות"

כבר אתמול הורו במכבי למנהל גור שלף להיות יותר מעורב יותר בצד המקצועי ולמעשה הוא עשוי לשמש עין מקצועית נוספת לצד בירנבוים המסתייע בשני עוזרים חסרי ניסיון, שכמוהו, מעולם לא היו מאמנים ברמות הגבוהות באירופה.

כאמור, מה שכבר עתה ברור הוא שהפסד למלאגה במשחק הקרוב ביורוליג עלול לפגוע קשות במעמדו של אפי ואפילו לסיים את ההתקשרות עימו. במקרה כזה עשויה מכבי להסיק את המסקות כלפיו כיוון שהדבר עלול לסכן את ההעפלה לטופ-16.

לפיכך, ביום חמישי הקרוב מזומן לבירנבוים צומת דרכים רציני ובמידה ויפסיד הוא עלול לסיים את דרכו בקבוצה.

גם בגזרת השחקנים יש חדשות. מכבי מאיצה את המגעים עם אלטון בראון, שחקנה של הפועל חולון בשנה שעברה ועם מריו אוסטין שחקנה של הפועל ירושלים מלפני שנתיים.

בראון אמר ל-telesport: "זה נכון שמכבי דיברה איתי וקיים סיכוי שאגיע אליה. הדברים נתונים למסע ומתן, אם זה יקרה אשמח להגיע למכבי".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק