בניטז: בניון נשאר

רפא בניטז התיחס לחוסר שביעות הרצון של בניון ממעמדו בליברפול: "יוסי מאושר בליברפול. אשמח אם הוא ישאר עד תום החוזה, אך אם הוא רוצה לעזוב - נמצא פתרון לבעיה"

יום שישי 21 נובמבר 2008
ליאור מיוחס
יוסי בניון, קשרה הישראלי של ליברפול, שאינו מקבל בקבוצה דקות משחק לאחרונה, קיבל היום (שישי), חיזוק ממנג'ר הקבוצה, רפא בניטז, שאמר לתקשורת באנגליה: "אנחנו רוצים את יוסי, הוא שחקן שיכול לשנות משחקים, לכבוש ולבשל."

המנג'ר דיבר בעיקר בשבחו של הקשר הישראלי, אך הוסיף: "אם בניון לא רוצה להישאר בליברפול, נמצא פתרון לבעיה".

בניטז דווקא רואה את חוסר שביעות הרצון של בניון כלגיטימי: "אם שואלים שחקן אם הוא רוצה לשחק יותר - בוודאי שיענה בחיוב, אם שואלים אם הוא שמח לדקות מעטות - בוודאי שיענה בשלילה".

תחושותיו של יוסי בנושא ידועות לבניטז: "אני מדבר עם יוסי לאחרונה והוא מספר שהוא שמח בקבוצה, יוסי הוא מסוג השחקנים שאני אוהב". 


מעמדו של בניון התערר משמעותית העונה והוא מקבל מספר דקות מועט עוד יותר מאז הגעתו של הקשר הספרדי אלברט ריירה, שמשחק על המשבצת של בניון באגף. במשחקים האחרונים שותף בניון לדקות ספורות, אם בכלל, כשהמנג'ר הספרדי מרכיב את ריירה ומעלה את ריאן באבל או אפילו את אנגונג הצעיר מהספסל. במשחק הגביע מול טוטנהאם, לא שותף בניון כלל, זאת למרות שבניטז פתח את המשחק עם ההרכב השני.

בניון שותף העונה ב-11 משחקים בלבד בליגה, בהם פתח רק ב-4 וב-7 נכנס כמחליף. בליגת האלופות שותף בניון רק ב-3 משחקים בהם פתח רק פעם אחת.

המנג'ר יודע שבכדי לשמור על סיכוי להביא את תואר האליפות לאנפילד אחרי 19 שנים, יהיה עליו להחזיק סגל ארוך ואיכותי.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק