המאבק על אבוחצירה החל

המוביל בטבלת מלך השערים הפך לתפוח אדמה לוהט. מכבי חיפה ומכבי ת"א החלו במירוץ. לשחקן חוזה לעונה נוספת בפ"ת אבל כרטיסו שייך לאיש עסקים ולטוברוק במשותף

שבת 22 נובמבר 2008
אשר גולדברג

אומללה וחסרת יכולת היא הפועל פ"ת. בשנים האחרונות היא רוקנה ונחמסה, כאשר מיטב כדורגלניה הלכו אחרי הכסף הגדול. 

נפסח על אלון חזן, רפי כהן, אדורם קייסי, מנור חסן ואופיר קופל שכבר פרשו, אבל אין ספק שעם כל הכוכבים שעזבו הפועל פ"ת היתה זוכה ב-15 השנים האחרונות בסידרה ארוכה של תארי אליפות.

תארו לכם בהרכב הפועל פ"ת את ואליד באדיר, מיכאל זנדברג, זאב חיימוביץ', יוסי שיבחון, טוטו תמוז ועומרי קנדה שכולם עדיין שחקנים פעילים, עושים צחוק מליגת העל בדרך לאליפויות קלות.

אבל מכבי חיפה, בית"ר ירושלים, מכבי והפועל ת"א ניצלו את המצוקות הכספיות בפ"ת ולקחו מה"אורווה" מכל הבא ליד.

עכשיו מנהלים מרדף אחרי הכוכב התורן של הקבוצה, המוביל בטבלת מלך השערים עם 9 שערים, שמעון אבוחצירה. כאשר מכבי חיפה או מכבי ת"א יהיו הזוכות בו.

אבוחצירה נרכש לפני 4 שנים ממועדון הנוער נס טוברוק בעידן המאמן דרור קשטן. אבוחצירה שייך מעשית לאיש עסקים ידוע ולאריק איזקוביץ' הבעלים של נס טוברוק. למרות שלחלוץ חוזה לעונה נוספת בהפועל פ"ת, הוא יכול לעזוב בהסכמת אילו שמחזיקים במשותף בכרטיסו.

מכבי חיפה ומכבי ת"א פתחו במירוץ אחרי הכובש החדש של הכדורגל הישראלי. להפועל פ"ת ולמכבי חיפה יש הסכם וזכות ראשונים על כל שחקן שמסיים את דרכו בנס טוברוק. ליעקב שחר, נשיא מכבי חיפה, זכות ראשונים ורק מי שאינו נשאר בחיפה יכול לעבור להפועל פ"ת. טוברוק זכתה בכספים גדולים בעבר באמצעות ההסכם הזה. האחרונים שהגיעו לחיפה מטוברוק הם מור דהן ואייל גולסה.

כמו בנושא שיבחון, קנדה ותמוז גם הפעם יהיו הכחשות מכיוון הפועל פ"ת ושני הצדדים, עד שאבוחצירה ינחת בקרית שלום או בכפר גלים.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק