חזרנו הערב למסלול

אלישע לוי חוגג 1:4 על הפועל פתח תקווה: "יש שילוב מצויין של ותיקים וצעירים ואני נהנה מהתלכיד. גם לותר מתיאוס הרשה לעצמו לחייך אחרי ה- 0:3 על קרית שמונה: "יודעים מה האיכויות שלנו"

שבת 22 נובמבר 2008
מערכת TELESPORT

שתי מוליכות ליגת העל, מכבי חיפה ומכבי נתניה, שמרו הערב (שבת) על הסטטוס קוו בצמרת. חניכיו של אלישע לוי ניצחו 1:4 ב'אורווה' את הפועל פתח תקווה, ואלו של לותר מתיאוס הביסו את קרית שמונה בביתה 0:3.
  
מאמן הירוקים, אלישע לוי, סיכם: "בחצי השני היינו פחות טובים, אבל אני שמח לפחות שארבייטמן כבש. חזרנו הערב למסלול, ונהניתי מהמשחק. אין לנו צרות בקבוצה, יש שילוב מצויין של ותיקים וצעירים ואני נהנה מהתלכיד. זה לא צרות, זו ברכה".

המאמן המאוכזב, אלי מחפוד הוסיף: "היה היום משחק מוזר. פתחנו טוב, ספגנו את הגול הראשון משום מקום ואחר כך עוד שניים ממצבים נייחים. חיפה לא הגיעה ליותר מדי מצבים, אבל אנחנו לא היינו טובים היום". 

"נצטרך לעשות סדר, כי לא יכול להיות שאנחנו סופגים ארבעה שערים בבית. אני לא חושב שהחסרון של שביט אלימלך השפיע, שניר דורי שוער צעיר ומצויין. הכדורים שלהם נכנסו, שלנו לא, וזה ההבדל. עד ינואר נעשה הערכת מצב ונראה מה יהיה".


מאמנה של מכבי נתניה, לותר מתיאוס אמר: "אנחנו יודעים מה האיכויות שלנו. היינו רוצים לשחק יפה יותר בשביל האוהדים, אבל כרגע אנחנו מתרכזים בתוצאות. התוצאה הסופית טובה. אנחנו יודעים כמה קרית שמונה מסוכנת והייתי חייב לעשות שינויים בהרכב. במצב של 0:3 אתה צריך לכבוש את הרביעי והחמישי". 

על טענותיו כלפי השיפוט במהלך המשחק אמר המאמן הגרמני: "אני מכיר איכות שונה של משחק ושל שופטים. השופט צריך לשלוט במשחק, וכשראיתי המון משיכות בחולצה ופאולים, כעסתי. אי אפשר להשוות את הרמה של הכדורגל והשיפוט לאיטליה, למשל. אשמח לעזור לכדורגל הישראלי להשתפר ולהתקרב לכדורגל באירופה".

קשר הצהובים - שחורים, רביד גזל הוסיף: "המשחק שלנו לא היה כל כך טוב. אני מרוצה יותר מהתוצאה. הכרענו את המשחק במחצית הראשונה, ובמחצית השניה שמרנו על התוצאה, מה שלא אהבתי כ"כ. אני שמח שלפחות הצלחנו".

מאמן קרית שמונה, מישל דיין סיכם: "זה היה המשחק הכי גרוע שלנו. פתחנו את המשחק בצורה גרועה מאוד. 3 השערים שספגנו גמרו לשחקנים את כל הביטחון. נשברנו מהר מדי וזהו. במחצית השניה היה מאוד קשה לחזור, כי נתניה ידועה במשחק הטקטי שלה".

"לא הבאנו כולום למשחק. לא אגרסיביות, לא נחישות, שום דבר. שיחקנו בחוסר סבלנות. הם ניצחו בצדק גמור. זה הפסד שלישי רצוף שלנו בבית, ואי אפשר להקל בזה ראש. צריך לבחון את הדברים ולראות איך אנחנו משפרים את זה קדימה".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק