השחקנים נותנים את התחת

ראובן עטר לא בא בטענות לשחקניו, שטרם השיגו העונה ניצחון ביתי: "אנחנו משחקים טוב ואפילו מצוין בלא מעט מהמשחקים. אם נמשיך כך, גם הניצחונות בבית יגיעו". גיא עזורי: "לפעמים צריך לבוא לקחת נקודות"

שבת 22 נובמבר 2008
מערכת TELESPORT

בית"ר ירושלים ומכבי פתח תקוה סיימו את משחקן הערב (שבת) בתיקו 1:1, והמאמן ראובן עטר ניסה להסביר את העובדה שחניכיו טרם רשמו ניצחון ביתי העונה: "אנחנו לא מנצחים ב'טדי'. אנחנו משחקים טוב ואפילו מצוין בלא מעט מהמשחקים, אבל לא מנצלים מצבים. קבוצות לא מבקיעות הרבה נגדנו, אני לא יכול לבוא בתלונות לשחקנים". 

"הריכוז בחוץ יותר טוב. זה לא עניין של לחץ, אבל העובדה שאנחנו לא מנצחים בבית גוררת חוסר ריכוז. השחקנים נותנים את התחת כמו שצריך, ואם נמשיך כך, גם הניצחונות בבית יגיעו. התחלנו את הסיבוב לא טוב, האמצע היה בינוני והסיום היה טוב אבל טעון שיפור. יש הרבה רצון".

מאמנה של מכבי פ"ת, גיא עזורי אמר בסיום: "קיבלנו את בית"ר בתקופה טובה מאוד, ראינו את זה בכל המשחקים האחרונים שלה. היא באה במומנטום וחזרה לליגה. באנו לפה במטרה לשחק משחק טקטי ולא לשחק על נקודה, למרות שלפני המשחק נקודה היתה טובה מבחינתנו". 

"יש מקומות שבהם אתה לא יכול לשחק את המשחק הרגיל שלך, ואתה צריך לבוא ולנסות לשבש להם את המשחק. אולי זה לא כדורגל יפה לעין, אבל לפעמים צריך לבוא לקחת נקודות. 'טדי' איצטדיון סוחף והקהל אוהב כדורגל יפה וניצחונות, וכשלא כ"כ הולך זה מפעיל לחץ על השחקנים. למרות הכל, תן לי את הקהל שלהם ואני אשמח". 

על מיקומה של מכבי פ"ת בטבלה, למרות כל ההספדים: "בתחילת העונה סימנו אותנו כמועמדת לרדת, אבל לא צריך להשתגע מהמקום השלישי. יש לנו עוד מרחב שיפור ואנחנו נעבוד קשה ונשתפר".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק