בניון יעדר ממשחק השלום

בניון לא שוחרר על ידי ווסטהאם. המשחק יערך ביום רביעי. אוואט וסבן יצטרפו למבחר שחקנים ישראלי בינהם עבאס סוואן, אלון חרזי ושביט אלימלך

יום שני 25 דצמבר 2006
אשר גולדברג

 נבחרת השלום תצא מחר לסביליה לקראת המשחק ביום רביעי בערב מול חבל אנדלוסיה. 

קבוצת הכוכבים הישראלית- פלסטינית תשחק תחת השם "נבחרת השלום" ותתמודד מול הרכב שחקני וכוכבי נבחרת ספרד אשר נולדו בחבל אנדלוסיה. המשחק ייערך באצטדיון האולימפי של סביליה מול סגל שיורכב משחקני השורה הראשונה של הליגה הספרדית, בהם סרג'יו רמוס ואנטוניו רייס.

 משורות נבחרת השלום ייעדר יוסי בניון שלא שוחרר על ידי ווסטהאם. הסגל יכלול את: דודו אוואט, שביט אלימלך, קלמי סבן, איסמעיל עאמר, עבאס סוואן, אלון חרזי, תום אלמדון, רביד גזל, גיירמו ישראלביץ', שי אבוטבול, דויד רביבו, שי הולצמן ושורה של שחקנים פלסטינים מהשורה הראשונה.

 אברהם גרנט, יחד עם גיא לוי וג'מאל חדאיידה יובילו את קבוצת השלום במשחק שיתקיים בסביליה. שחקני כדורגל ישראלים ופלסטינים הוזמנו להשתתף במשחק ולקחת חלק במשלחת מכובדת של שחקנים מהשורה הראשונה.

למשלחת יצטרפו בין היתר: איצ'ה מנחם, מוט'לה שפיגלר, שלמה שרף, חיים רביבו, זוהיר בהלול, בוני גינצבורג, אבי כהן וג'ימי טורק. כמו כן יצטרפו לביקור קבוצת בני נוער  ישראלים-פלסטינים מצטיינים המשתתפים בפרויקט בתי ספר לכדורגל ושלום של מרכז פרס לשלום, פרויקט כדורגל המפגיש בני נוער ישראלים ופלסטינים על בסיס חודשי במשך שלוש השנים האחרונות.
 
אברהם גרנט אמר הבוקר:"אני שמח מאד להיות חלק ממשחק זה. אני מאמין שאנשים משני הצדדים היו רוצים לעסוק בספורט יותר מאשר בכל דבר אחר ואם אנחנו יכולים לתרום ולו במעט למען מטרה זו אנחנו שמחים לעשות כך." 

גל פלג, מנהל מחלקת הספורט של מרכז פרס לשלום:"היוזמה של ממשלת מחוז אנדלוסיה הראתה לנו שישנה נכונות אמיתית לפעול יחד עם גורמים במזרח התיכון הפועלים למען שלום ושיתוף פעולה ישראלי- פלסטיני. לפני כשנה התקיים משחק ראווה דומה בברצלונה בהשתתפות שחקנים ישראלים ופלסטינים שהעביר לכל העולם מסר חיובי של הידברות וגישור על פערים דרך הכדורגל. אנחנו מקווים להפוך את משחקי השלום למסורת ולהפיץ את המסר של מרכז פרס לשלום בעזרת כוכבי הכדורגל הישראלים והפלסטינים."

 

 

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק