מגי נקנס והתאמן. גיינס ישוחרר

מכבי סיימה את החוזה עם צ'ארלס גיינס בעקבות הבילוי הלילי. ארון מגי נקנס ב-15 אלף גולר וחזר להתאמן. צ'אק איידסון מריטאס וילנה קרוב לסיכום במכבי ת"א

יום שישי 17 אפריל 2009
שלמה חסיד

החדשות הפחות טובות במכבי תל אביב היו , כאשר צ'ארלס גיינס קיבל הודעה על סיום החוזה בעקבות הבילוי הלילי ביום ראשון פלוס הבߙלוי המפורסם עם דיאו פישר. גיינס צפוי להיות משוחרר מהקבוצה כבר בשבוע הבא.

בנוסף ארון מגי, סנטר מכבי תל אביב, שהצטרף עם לימונד מעירוני נהריה, עמד בפני ועדת משמעת והוחלט כי הוא ייקנס ב-15 אלף דולר, גובה משכורתו החודשית. מגי כבר התאמן הבוקר עם הקבוצה.

במכבי תל אביב ממשיכים את ההכנות לקראת העונה הבאה. אלוף היורוקאפ הטרי, צ'אק איידסון, מקבוצת ריטאס וילנה קרוב לסיכום במכבי תל אביב לשנתיים הבאות. 


צ'אק איידסון. הכוכב הבא בהיכל נוקיה? (gettyimages)

איידסון, שהגיע לפני כשנתיים לריטאס וילנה משחק בעמדת סמול פורוורד וקלע והוא מתנשא לגובה 2.02 מ'. בעונה הנוכחית קߜע איידסון כ-14 נק' בממוצע פלוס 4 אס' ו-4 ריב'.  איידסון נבחר גם לMVP של עונת המשחקים האחרונה. 

העיסקה שבה איידסון יגיע  למכבי תל אביב מוערכת ב-1.5 מיליון דולר. איידסון שיחק בנוסף גם בליגה הצרפתית במדי שטרסבורג ואף בקבוצת גߙסן 46 הגרמנית. 

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק