מסמך התשלומים בעייתי

לפי גורם בהתאחדות לכדורגל הפועל ת"א לא שילמה עדיין עבור יבואה, דӔ סילבה וידין. הרשות לבקרה תקציבית דורשת מסמך חדש עם מועד תשלום השאלתם או רכישתם של השחקנים. מספר פצועים בספק למשחק מול הפועל פ"ת

יום שישי 17 אפריל 2009
אשר גולדברג

הרשות לבקרה התקציבית דורשת מהפועל ת"א מסמך חדש ומפורט בנושא הסדר התשלומים להפועל כפ"ס עבור רכישתם/השאלתם של̠סמואל יבואה, דגלאס דה סילבה ואביחי ידין.

המסמך הנמצא בידי הרשות לבקרה התקציבית אכן מאשר שהפועל ת"א חייבת לשלם עבור השלושה, אך בשום מקום במסמך לא מצויין המועד לתשלום החוב.

גורם בהתאחדות לכדורגל אמר ל-telesport: "המסמך הוߐ בעייתי נטו. ברגע שאין שום הוצאה העונה על רכישתם או השאלתם של שלושה שחקנים בכירים. זה כאילו לא דיווחו עליהם לשום גורם, כאילו רשמו את הכספים על הקרח באנטארטיקה".

הפועל ת"א תהיה חייבת להכניס כבר לעונה הזו סכום אמיתי כהוצאת רכש ולהעבירĠמחודש יוני כספים לכפ"ס".

כפי שפורסם לראשונה ב-telesport, נושא כניסתו של אלי טבייב להפועל ת"א בעייתי מבחינה חוקית. נושא עבודתו של מקורבו ואיש אמונו גבי קצרה במועדון גלוי וכל נסיון של הכחשה ע"י ראשי הפועל ת"א יגרור חקירߪ חברת החקירות "וייצמן-יער". בהפועל ת"א ממתינים להגעתו מארה"ב של אלי טביב כדי להיות יותר מודעים לכוונות השותפות של הראל וטביב.דה סילבה ורמוט ולוז בספק לאורווה

הפועל ת"א מאמינה שהߙא יכולה להתמקם מחר במקום הראשון בטבלה ולהלחיץ את מכבי חיפה שתשחק רק ביום ראשון נגד מכבי ת"א.

המאמן אלי גוטמן אינו יודע אם יוכל להשתמש בהרכב החזק שלו, לנוכח מכת פציעות, כאשר בתום האימון היום התברר שדגלאס דה סילבה אינו כשיר ӕיעבור טיפולים רפואיים ואילו גם בן לוז וגילי ורמוט עזבו את האימון לפני סיומו.

פצועים נוספים הם מהראן לאלה וערן זהבי. גוטמן ידע רק מחר בבוקר מי מבין השחקנים יוכל לשחק כאשר המשחק יערך בצהרי היום באורווה (15:00) נגד הפועל פ"ת. נראה שעומۨי קנדה יתפוס את עמדת המגן הימני במקום דה סילבה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

1