נמני: התוצאה מאכזבת

עם השריקה לסיום משחק ההפסד בדרבי, מאמן הצהובים נראה צועק על השופט. נמני: "הבעיה שלנו היא ספיגת שערים בניגוד למהלך המשחק. אנחנו מפספסים ופתאום בגלל חוסר תשומת לב סופגים"

יום שני 24 נובמבר 2008
מערכת TELESPORT

אבי נמני רשם הערב את הפסד הבכורה שלו על הקווים של מכבי תל אביב, כשחניכיו נכנעו 2:0 להפועל בדרבי התל אביבי. המאמן אמר בסיום: "אכזבה. בעיקר כלפי הקהל הזה. בא לנו כל כך הרבה קהל, שדחף אותנו בצורה יוצאת מן הכלל, והתוצאה מאכזבת".

"צריך לקחת מהמשחק הזה את הדברים הטובים, הגענו ללא מעט הזדמנויות, לצערי פספסנו, והיו לנו גם מספר בעיות בהגנה. נפתור אותן. בחלק מהמשחק הייתי מרוצה מאיך שהשחקנים שלי נראו על הדשא ובחלק לא". 

"הבעיה שלנו היא ספיגת שערים בניגוד למהלך המשחק. אנחנו מפספסים ופתאום בגלל חוסר תשומת לב סופגים, וזה קרה היום פעמיים. גם אחרי השער הראשון הגענו לשתי הזדמנויות מצוינות, ובהתקפה אחרי קיבלנו גול שני. לא קל לחזור אחרי דבר כזה". 

"אני מעדיף שלא לדבר עם שחקנים אחרי המשחקים, אבל אנחנו מנסים לעודד ולהמשיך הלאה. אין הרבה ברירות ואנחנו צריכים להסתכל קדימה".  

על התקרית בסיום עם יבוריאן, שהובילה להתפרצות שלו כלפי השופט אלון יפת, אמר נמני: "לא ידעתי שהוא הורחק, השופט לא אמר לנו כלום. נראה את הוידאו ונגיב בהתאם". 

לצפייה בתגובות לחצו PLAY מתחת לתמונה

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק