גדיר נותח. צ'יזיק עצבני

מנכ"ל מכבי חיפה פנה להתאחדות במכתב חריף בו הוא מפרט את הפגיעה השיטתית בקבוצות ומאשים את ההתאחדות בחוסר שקיפות . גדיר ייעדר ששה שבועות

יום שלישי 25 נובמבר 2008
מערכת TELESPORT
מוחמד גדיר, חלוצה של מכבי חיפה,  נותח הבוקר וייעדר כששה שבועות.  גדיר נפצע במשחק הקבוצה מול הפועל פתח תקווה.

אבי לוזון קיבל מכתב מפורט ומנומק ממנכ"ל מכבי חיפה, איתמר צ'יזק, בו מפרט המנכ"ל את הפגיעה המתמשכת של החלטות ההתאחדות בקבוצות בכל האספקטים עליהם ממונה ההתאחדות לפעול, לטובת הקבוצות. בחיפה דואגים לפרט כיצד הקבוצה נוהגת, שלא בתמיכת ההתאחדות, כדי לפעול למען רווחת הספורט בישראל, קהל, הליגה והקבוצה.

צ'יזק מוחה על החלטות לא הגיוניות מצד ההתאחדות כמו הבלטת הספונסר של ההתאחדות בצורה מוגזמת, ביחס לספונסר הקבוצות.

צי'זק מספר גם על הפעילות של מכבי חיפה למען דור חדש של אוהדים ומוחה על כך שההתאחדות לא דורשת מהקבוצות שלא להגביל את מכירת מנויי וכרטיסי הנוער והילדים.

בחיפה מוחים על כך שההתאחדות מצהירה אך לא פועלת בנושא החזרת הקהל למגרשים ואינה לוחצת על הקבוצות להוזיל את מחירי הכרטיסים, או להקצות יציע מוזל בכל משחק.

נושא נוסף שהועלה במכתב הוא נושא טיפול ההתאחדות בגורמי הצבא בכל הקשור לשחקנים חיילים ושחקנים לפני גיוס. צ'יזק דורש מההתאחדות לסייע לדור הצעיר של שחקני הכדורגל בישראל ולפעול מול גורמי הצבא בתמיכה בספורטאים מצטיינים.

לקינוח, צ'יזק ממליץ להתאחדות לטפל בנושא מגרשי הכדורגל בישראל, אשר לדבריו, אינם כשרים ואף "אינם ראויים למרעה פרות" ובודאי לא למשחק כדורגל בעידן המודרני.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק