כשקראו לי - רעדתי מהתרגשות

חלפו 3 שנים ופיני גרשון חזר למכבי. הערב הוצג במסיבת עיתונאים ובהמשך יעביר את אימון הבכורה בקבוצה. "כשפדרמן ביקש שאבוא למכבי - רעדתי בכל הגוף"

יום שלישי 25 נובמבר 2008
שלמה חסיד
פיני גרשון ערך היום אימון ראשון במכבי תל אביב קבוצתו החדשה/ישנה. לפני כן ערך גרשון מסיבת עיתונאים לרגל החתימה במכבי ת"א ולקראת אימון הבכורה, למרות שסיפר שישן רק שעה אחת בלילה.

על הקשר הראשוני עם מכבי אמר גרשון: "אני מכביסט, נולדתי במכבי. כשפדרמן התקשר אליי - רעדתי בכל הגוף. לא דיברתי על כסף ולא העמדתי דרישות. אני יודע שיש אהבה כלפיי והרבה רצון שאהיה פה - קראתי בטוקבקים".

לגבי דעתו על מצב הקבוצה כיום, אמר: "אני צריך להתאים את עצמי למערכת ויש לי מטרה והיא לבנות צוות שיתן יציבות מקצועית במועדון". לגבי שינויים בסגל הוסיף: "אם אראה את הצורך לשנות - אבקש לשנות, אבל להתחיל היום מחדש זה בעיה".

גרשון התיחס לאיש אותו החליף: "לא דיברתי עם אפי, אני מצטער בשבילו. כל מאמן שמפוטר זה לא נעים, גם אני עברתי את זה, לדעתי כל דלת שנסגרת פותחת הרבה חלונות ואני מקווה שאפי ימצא את מקומו ויהנה". לגבי הדרך והיחס כלפי אפי אמר: "אנשים שמו 25 מיליון דולר ורואים שהעסק לא מתפקד כמו שצריך, אני לא חושב שהייתה דרך אחרת."

גרשון התיחס למשקעי העבר עם רענן כץ, מבעלי מכבי: "אתמול התקשרתי לרענן כץ, ומערכת היחסים ביננו היא בסדר גמור."


הבוקר: גרשון נחת בישראל

כ-60 אנשי תקשורת ועשרות אוהדים המתינו לגרשון בנמל התעופה. גרשון אמר: "הסוכן שלי אריק קריין כנראה יותר חכם ממני. לא ברור לי איך הוא הצליח לסדר את החוזה עם מכבי. רק אתמול קניתי אוכל ל-3 שבועות, כאילו יש לי מלחמה באתונה, עכשיו מישהו אחר יאכל את האוכל, העיקר שאמא שלי מבסוטה שבאתי. אני מתרגש לחזור לישראל. אני מכביסט ידוע. קראו לי אז באתי לעזור".

גרשון הוסיף: "בשנתיים האחרונות ראיתי את אמא שלי 10 פעמים, בד"כ היא לא מקצינה רגשות, אתמול שאלתי אותה והיא אמרה שהיא שמחה מאוד וזה הדבר החשוב מבחינתי".

גרשון  סיכם: "אני רוצה שמכבי תגיע להישגים, אני מקווה שנעמוד בציפיות הגבוהות. צריך לעבוד מהר וקשה כדי להשתפר. צריך לזכור שיש הרבה שחקנים ואין הרבה זמן ואין הרבה כדורים לשחק איתם".

קרלוס ארויו: "הגיע לכאן מאמן בעל שם באירופה ונשמח מאוד אם זה יעזור לקבוצה להשיג ניצחונות. יש לנו משחק מאוד קשה ביום חמישי שאנחנו צריכים לנצח ועם השחקנים והקהל אנחנו מקווים לעשות את זה.

דאור פישר: "פיני מאמן בעל שם באירופה ואנחנו שמחים לקבל אותו. תודה רבה לאפי על התקופה היפה. נלחם כדי לנצח את מאלגה ונעשה הכל כדי להצליח. בעזרת הקהל ובעזרת לחימה אפשר לעשות את זה".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק