ברוכיאן ושכטר נשארים בארץ

קשר בית"ר י-ם, אבירם ברוכיאן וחלוץ מכבי נתניה, איתי שכטר, מורידים מסדר היום את הספקולציות של הסוכנים והמועדונים ששמם נקשר למעבר שלהם בינואר והשניים ימתינו בנושא עד סוף העונה

יום רביעי 26 נובמבר 2008
אשר גולדברג

בשבועיים האחרונים היו עשרות ספקולציות וכותרות סביב קבוצות מרחבי אירופה כמו ספרד, הולנד, בלגיה, שוויץ וגרמניה, ששמו להן כיעד - לצרף בחלון העברות את "הלחמניות" החמות של הכדורגל הישראלי - אבירם ברוכיאן ואיתי שכטר.

גלעד קצב, סוכנו של ברוכיאן אמר ל-TELESPORT: "זה נכון שהייתה התעניינות ובעיקר מאיאקס אמסטרדם, אבל ברוכיאן נשאר בבית"ר כי הוא רוצה לעזור לבית"ר במאבק על האליפות. בסיום העונה הסיפור יהיה שונה, אבל עד אז, אין שום דבר חדש".

ברוכיאן שוחח עם חברו לקבוצה, ברק יצחקי שיעץ לאבירם שלא להגיע לאירופה בחלון העברות בינואר, כשמזג-האוויר קשה ולא פשוט להסתגל למועדון חדש ולהשפיע.

גם איתי שכטר, המאוכזב מסיפסולו והדחתו מההרכב הפותח של מכבי תנניה ע"י המאמן לותר מתיאוס, החליט להפסיק את מחול השדים סביב יציאתו הקרובה לאירופה, סיפורים שפוגעים בשחקן ומונעים ממנו לגלות את היכולת הטובה שלו מתחילת העונה.

שכטר אינו מחזיק בסעיף יציאה לאירופה וכל קבוצה שתחשק בשירותיו, תהיה חייבת לעבור דרך מכבי נתניה, שודאי תדרוש עבורו סכומים גבוהים במיוחד.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק