גודס נכנע לשיבק

גביע האתגר: הפועל ירושלים וגיא גודס פתחו ברגל שמאל את השתתפותם במפעל, עם הפסד ביתי 81:83 לאמסטרדם, קבוצתו של אריק שיבק, כבר במחזור הראשון

יום רביעי 26 נובמבר 2008
מערכת TELESPORT

הפועל ירושלים סיימה את משחקה בגביע האתגר הערב (רביעי) בהפסד ביתי 81:83 לאמסטרדם ההולנדית, קבוצתו של אריק שיבק. חניכיו של גיא גודס הציגו משחק הגנתי מפוזר ונרפה במשך רוב דקות המשחק, ורשמו את הפסד הבכורה שלהם במפעל.

ההולנדים פתחו את המשחק בסערה, ועלו ל- 0:6 מהיר. ההתקפה הירושלמית לא עבדה, ואמסטרדם ניצלה זאת כדי לעלות ל- 3:11 ו- 8:15 בהמשך. 4 נקודות רצופות טימי באוורס הובילו להתעוררות של המקומיים, שירדו בסיום הרבע בפיגור נקודה אחת בלבד, 17:18 להולנדים.

הרבע השני היה צמוד למדי, והסתיים עם שתי נקודות יתרון לאורחת- 37:39. רוט הקפיץ את הקהל המקומי כשביצע כמעט במו ידיו מהפך ירושלמי, והעלה את קבוצתו ליתרון 43:46, ובהמשך- 47:52. ההולנדים השיבו בריצת 0:7 והחזירו לעצמם את היתרון. באוורס סגר את תוצאת הרבע השלישי- 59:60 לירושלים.

בפתיחת הרבע הרביעי, חניכיו של אריק שיבק ניצלו ריפיון בהגנה של ירושלים ועלו ל- 64:72. המקומיים הצליחו לצמק עד לכדי 2 נקודות בלבד, אך במצב של 81:83 לאורחת מהולנד, החטיא מורן רוט שלשה ונעל את סיכויי קבוצתו לניצחון.

המאמן הירושלמי, גיא גודס, סיכם: "גילינו אפאטיות. הרגשתי בפנים שהשחקנים עם האף למעלה, ולצערי לא התבדיתי. אי אפשר לשחק כך ברמה הזאת. נפלנו בדברים הקטנים. לא באנו מוכנים מנטלית. אין פיתרון ואין קסמים. זה הסגל שיש ואיתו הולכים למלחמה. היה קשה לנו כששחקני מפתח כמו באוורס לא הצליחו להיכנס למשחק. זה מה שיש לנו. צריך לבוא מוכנים מנטלית וללמוד".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק