'מכבי יכולה להגיע לפיינל-פור'

מייסיאו באסטון, המועמד לחזור למכבי תל-אביב לקאמבק ביחד עם פיני גרשון בשיחה מארה"ב: "פיני מאמן כל יכול באירופה. איש ממכבי לא דיבר איתי על חזרה"

יום חמישי 27 נובמבר 2008
שלמה חסיד

השבוע, עם חזרתו של פיני גרשון להיכל נוקיה, דיברו על חזרה אפשרית גם של מייסיאו באסטון להיכל. אולם השחקן עצמו מפתיע שבראיון ל-TELESPORT מספר: "מכבי לא דיברה איתה בכלל".

מייסיאו באסטון אמר: "קודם כל אני מאחל לפיני גרשון שיחזיר את מכבי לימים הכי גדולים שלה, אני בטוח שהוא מסוגל לכך. גרשון הוא מבכירי מאמני היבשת ואני חושב שבכדורסל האירופאי הוא מאמן כל יכול ובמכבי עשו בחירה טובה, ללא קשר למאמן הקודם שלה".

אתה מעודכן במה שקורה במכבי?

"אני יודע שפתיחת העונה לא הייתה כפי שציפו ולכן החליפו מאמן. היה טבעי שבמכבי יבחרו בפיני אחרי השנים הגדולות שלו בקבוצה ואני בטוח שהיום היכל נוקיה עם, חזרתו של פיני, הוא ההצגה הכי טובה בעיר. אם הייתי צריך להמר הייתי שם הרבה כסף על ניצחון של מכבי. ברור שצעד כזה משדר לשחקנים שהערב זה היום שלהם, בדר"כ מבחינה פסיכולוגית זה מוכיח את עצמו. גרשון הוא קאוצ'ר מעולה שיודע להוציא משחקנים את המקסימום ואני בטוח שתחת פיני תיהיה מכבי אחרת".

האם תגיע למכבי תל-אביב?

"קודם כל, איש ממכבי לא דיבר איתי על חזרה לקבוצה. הייתה לי שיחת נימוסים עם רענן כץ ששאל מה מצבי, אך בשום שלב של השיחה לא דובר על חזרה שלי למכבי. אם יבואו ויציעו לי, זו כבר תיהיה סיטואציה אחרת אבל אני לא מתייחס למצבים היפותטיים".

אפשר לצפות מפיני שייקח את מכבי לפיינל פור?

בהחלט, מכבי תמיד צריכה לשאוף לפיינל פור. אני לא חושב שזה תסריט מוגזם, במיוחד אחרי ששנה שעברה מכבי לא הייתה רחוקה מזכיה ולא היה חסר הרבה שהיא תניף את הגביע. אני בטוח שזה מה שהאוהדים רוצים ומכבי מסוגלת לכך".

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק