העונש של לוזון נותר על כנו

איציק לוזון, מנהל מכבי פ"ת, הורחק מהמגרשים למשך שלושה חודשים בפועל ושישה על תנאי ונקנס בסכום של 6000 שקלים בפועל ו-10,000 על תנאי. ערעורו נדחה

יום חמישי 27 נובמבר 2008
אשר גולדברג
בית הדין המשמעתי של ההתאחדולת לכדורגל השאיר על כנו את העונש שהוטל על איציק לוזון, לפיו אסור לו להימצא בתחומי שדה המשחק למשך 3 חודשים, בנוסף לקנס כספי על סך 6,000 ש"ח בפועל, כמו גם עונש על תנאי  של הרחקה ל-6 חודשים וקנס בסך 10,000 ש"ח.

כזכור, התפרץ לוזון לעבר שירן זילברמן, שופט משחק הנוער בין מכבי פ"ת להפועל כפ"ס, מיד לאחר שהאחרון הרחיק מהמגרש את ייטב לוזון - בנו של אבי לוזון ומאמן קבוצת הנוער - בדקה ה-84.

לפי דוח השופט זילברמן  "לאחר הרחקתו של ייטב לוזון נכנס לשדה המשחק איציק לוזון, וכשביקשתי ממנו לעזוב את שדה המשחק משום שאינו רשום בטופס, הוא אמר לי: 'אתה יודע עם מי אתה מדבר בכלל? בושה וחרפה, אפס, אני אדאג שלא תשפוט הרבה זמן‭.'‬ תוך כדי שהוא עוזב את תחומי המגרש הוא המשיך לצעוק ולקלל‭."‬ 

איציק לוזון ערער לאחרונה לבית הדין באמצעות עדים שטענו כי לוזון נכנס חמישה מטרים בלבד לתוך המגרש על מנת להוציא משם את שחקן הקבוצה קובי חוגי שהורחק, וכי כלל לא היה מגע או דיבור בין לוזון לשופט. בית הדין של ההתאחדות חשב אחרת, כאמור, והחליט להשאיר את העונש על כנו.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק