אפי רק מייעץ

תכירו את קפה הספורטאים, הרוא"ה פינת הרצל רמת גן. הבעלים: יש פה תמיד אווירה נהדרת, משפחתית וחמימה, ומי שלא זכה לפחות נהנה מבילוי טוב ואולי יזכה לראות את אפי בירנבוים

יום שישי 15 מאי 2009
שלמה חסיד

 אין איש מהמתעניינים בספורט באזור רמת גן והסביבה שלא מכיר את קפה הספורטאים, בפינת הרחובות הרצל ӕהרוא"ה ברמת גן. כבר עשרים שנה מתפקד המקום על תקן נקודת מפגש של כל העוברים והשבים מתחום הספורט בעיר ובכלל באזור, כאשר בשבע השנים האחרונות מופעלת במקום גם תחנת טוטו/ווינר פעילה במיוחד.

סך הזכיות במקום די יפה, כיאה לכמות המהמרים הנכבדה, ועל הקירĠהמרכזי בתחנה תלוי ממוסגר צ'ק גדול על סך 280 אלף שקל שניתן לאחד המהמרים בתחנה, עבור זכייה בטוטו לפני שנה.  "הזכיה הזאת שימחה אותנו מאוד", אומרים בתחנה. "הרגשנו גאווה גדולה וגם שמחה גדולה על הזכייה".

לצד הימורים בטוטו ובווינߨ מציע המקום גם קפה משובח, וכאמור התחככות בסלבריטאים, כמו המאמן היוצא של מכבי ת"א, אפי בירנבוים, שגר מעל התחנה ומקפיד לפתוח כל בוקר בתחנה. "אפי מבין כדורגל וכדורסל, הוא אוהד שרוף של הכוח רמת גן, אבל הוא לא מייעץ למהמרים", אומרים עליו בתחנה.<ȯp>

אם יש איזה משחק כדורסל בהשתתפותו אתה לא יכול לקחת ממנו איזה טיפ טוב?

"אפי לא מתעסק בענייני הימורים בכלל".

מה עוד מייחד אתכם?

הבעלים, אופיר ברדה מסכם: "יש פה תמיד אווירה נהדרת, משפחתית וחמימה, ומי שלא זכה לפחות נהנה מבילוי טוב, בתקווה שבפעם הבאה המזל יאיר לו פנים".

קפה הספורטאים, הרוא"ה פינת הרצל רמת גן

תגובות

טלספורט בפייסבוק

8