מאור בוזגלו מתעקש לשחק

רודי חדד תוכנן לפתוח מחר בהרכב הצהובים ולהחליף את מאור בוזגלו הסובל ממתיחה בשריר הירך. בוזגלו מתעקש לשחק ועורך עם הקבוצה את האימון המסכם. יובל שפונגין מתורגל באימון כמגן הימני בהרכב

יום שישי 28 נובמבר 2008
אשר גולדברג
מאור בוזגלו בספק גדול למשחק מחר בבלומפילד מול בני-יהודה. בוזגלו סובל ממתיחה בשריר הירך ועובר טיפולים על-ידי הצוות הרפואי של מכבי תל-אביב במכבי תל-אביב לא יסכנו את בוזגלו, במידה ולא ירגיש בעצמו שהוא כשיר.

רק מחר, ביום המשחק, יחליט בוזגלו האם לשחק והוא יעבור מבחן כשירות. באימון המסכם שערכה הקבוצה הבוקר (שישי), מאור בוזגלו התעקש לשחק מחר והתאמן עם הקבוצה כרגיל.  מי שאמור להיכנס למשבצת המקצועית במקומו של בוזגלו, במידה ולא יוכל לשחק, הוא רודי חדד. יובל שפונגין שהתאושש מפציעה, תורגל באימון כמגן הימני ואמור לחזור להרכב על חשבונו של דור מלול הצעיר.

במכבי תל-אביב מאמינים שהקבוצה תחזור כבר מחר למסלול הניצחונות וישנה קריאה לאוהדים להגיע מחר לבלומפילד ולעודד את השחקנים, למרות שמדובר במשחק חוץ ולמרות היכולת בדרבי, אותו הפסידו 0:2. יש לציין כי מחירי הכרטיסים בקופות האיצטדיון יהיו 40 ש"ח, מחיר אחיד לכל רוכשי הכרטיסים באשר הם.

הבעלים אלכס שניידר לא הלחיץ את המערכת ובמשך השבוע שלח מסרים של עידוד לקראת המשחק. על שחקני הקבוצה נאסר בשלב זה להתראיין לתקשורת בגלל אופי השאלות המגמתיות והפוגעות לטענת המועדון.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק