שלושה טועמה במיליון יורו

הפועל ת"א לא "דלוקה" על סלים טועמה יש לה זכות ראשונים עליו והיא נותנת לשחקן להתבשל במיץ של עצמו. מקורב לאלי טביב: "במיליון יורו נביא שלושה טועמות"

יום שישי 28 נובמבר 2008
אשר גולדברג

בהפועל ת"א מתעלמים מסלים טועמה ולא יוצרים איתו קשר, שליחיו של קשר סטאנדרד ליאז' ונבחרת ישראל חוזרים בידיים ריקות מכל ניסיון ליצור קשר עם אנשי הפועל ת"א. טועמה עצמו שהגיש תביעה בסך 2.4 מיליון שקל נגד הפועל ת"א, יצר קשר עם אלי טביב לאחר שמוני הראל לא מצא לנכון להתפנות לשיחה איתו.

מאחר ואריה הרשקוביץ ושחר בן עמי אינם שייכים עוד לחבורת הניהול, לטועמה אין בן ברית בהפועל ת"א.בצר לו ובעקבות הלחץ בו השחקן שרוי, טלפן טועמה לאלי טביב מי שאמור להיות הבעלים בעונה הבאה וביקש הבהרות לגבי תכניות הפועל ת"א כלפיו.

מקורב לאלי טביב הבהיר את הנושא: "ידוע שטנדרד ליאז' דורשת מעל מיליון יורו עבור מכירתו, השכר של טועמה לשלוש שנים לפי דרישתו כמיליון דולר. בסכום כזה אפשר לקנות באירופה או באפריקה שלושה טועמות. תאמין לי בהפועל ת"א יודעים היטב שיש להם זכות ראשונים על טועמה, העובדה שהוא פנה ביוזמתו לטביב ולא להראל מראה על לחץ ענק של השחקן. כשטועמה דיבר עם מכבי נתניה ומכבי פ"ת הוא לא ביקש מהפועל אישור, שטועמה יסגור בארץ עם כל קבוצה שיחפוץ במידה והפועל תרצה אותו היא יודעת בדיוק מה לעשות מול לוזון ויאמר".

טועמה טוען שהדחתו מאז תחילת העונה מהרכב סטנדרד ליאז', אינה מקצועית.לטועמה מספר הצעות ממועדונים בלגים, קבוצות בסדר גודל קטן ולא מהדרג העליון בבלגיה. בתקשורת הבלגית מוזכרות בירשחוט ומכלן, כמי שביקשו את השאלת השחקן עד לסיום העונה.

שחקן בהפועל ת"א אמר על טועמה: "בבלגיה אין לטועמה מה לעשות, ובטח שלא עכשיו בחורף הקשה. אין לו את האופי של פיני בלילי, אירופה גדולה עליו".

 

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק