בשיניים צריך לקחת נקודות

לירן שטראובר מצר על אובדן הנקודות מול מכבי פ"ת: "היו לנו כל הסיבות לקחת אותן ולא עשינו את זה". אלי גוטמן אחרי ה- 0:3 של הפועל ת"א: "ברוב דקות המשחק שטפנו, שיחקנו כדורגל התקפי ונכון"

שבת 29 נובמבר 2008
מערכת TELESPORT

מכבי נתניה ומכבי פתח תקווה נפרדו הערב (שבת) בתיקו מאופס, וקפטן הצהובים-שחורים, לירן שטראובר אמר בסיום: "זה מסוג המשחקים הקשים האלו שבשיניים צריך לקחת את הנקודות. היו לנו כל הסיבות לקחת אותן ולא עשינו את זה. נוצרה צפיפות ועומס על החלק הקדמי, מה שהקשה עלינו למצוא את הפרצות ולקחת את הגולים. היינו חמורים שלא ניצלנו את זה שהם היו בנחיתות מספרית. היינו צריכים לתת את האקסטרה, ולא עשינו את זה".

על הקושי של הקבוצה לנצח ב'קופסא' אמר שטראובר: "עוד ניקח נקודות בבית. לכל קבוצה קשה בבית. הרבה קבוצות לא מצליחות לקחת נקודות בבית ואני מאמין שבסוף זה יתאזן לנו. נעשה חושבים אחרי המשחק ונראה איפה אנחנו יכולים לשפר".

מאמן מכבי פתח תקווה, גיא עזורי הוסיף: "אני מרוצה מהתוצאה ולא מהיכולת. בחצי הראשון מאוד לא הייתי מרוצה מצורת המשחק שלנו, והוא היה רע מאוד מבחינתי. בחצי השני, אחרי ההרחקה שיחקנו בשביל הנקודה ועשינו את זה". 

"לגבי המשך הליגה, אני מקווה שהקבוצה תגלה יכולת טובה יותר מבחינת כדורגל. כל הליגה הזאת צמודה, כל משחק הוא קשה. בכל המשחקים נגד הגדולות לא הפסדנו. עיקר המטרה שלי היא שהקבוצה תשתפר ותשחק כדורגל יותר טוב. כשנשחק כדורגל טוב יותר, גם התוצאות יגיעו".

על החלטתו של השופט להרחיק את עיסמאיל עמאר ולהעניק למכבי נתניה כדור עונשין מ-11 מטרים, אמר עזורי: "בהתחלה הקוון סימן לכדור חוץ שלנו ואחרי זה שינה את החלטתו. אנחנו מכבדים את השופט ומקבלים את ההחלטה שלו".


הפועל תל אביב הביסה את הכח ר"ג 0:3,
והמאמן אלי גוטמן אמר בסיום: "זה היה משחק מאוד משמעותי מבחינתנו, משום שעשינו דבר גדול בדרבי ביום שני והיה סימן שאלה גדול לגבי המשחק הזה. הכח ר"ג קבוצה טובה, קבוצה מאומנת. גם ב- 0:3 דחפתי את הקבוצה שלי. ברוב דקות המשחק שטפנו, שיחקנו כדורגל התקפי ונכון". 

"השחקנים מבינים מה הם צריכים לעשות על המגרש. כל אחד משחק בעמדה שלו, עם הרבה תנועה וחופש בהתקפה ועם הרבה מחויבות בהגנה. אנחנו רואים עכשיו לנגד עינינו רק את המשחק מול חיפה, שזה מבחן בגרות ואופי עבורנו". 

על העתיד שצפוי לקבוצתו הוסיף המאמן המאושר: "אם נמשיך בכדורגל הקבוצתי הזה, שכל שחקן בא מחויב, אין סיבה שלא נצליח. לגבי התחזקות בינואר, עדיין לא דיברנו בינינו על זה בכלל".

גילי ורמוט: "עד עכשיו היכולת שלי היתה טובה אבל הכדור לא נכנס לי. אני שמח גם על הבישול וגם על השער, אבל מעל הכל על זה שניצחנו. הפנים שלנו כלפי מעלה. בבלומפילד אנחנו מספקים את הסחורה, יחד עם הקהל". סמואל יבואה הוסיף: "אני מאוד שמח. זה לא היה קל. הגעתי כשחקן חדש לקבוצה, יש ממני המון ציפיות ואני שמח שאני עומד בהן".

מאמנה המאוכזב של הכח ר"ג, דודו דהאן, סיכם: "אני חושב שסה"כ לא היה משחק רע שלנו, אבל אופן ספיגת השערים הנאיבי שלנו המשיך היום. הליגה עדיין ארוכה מבחינתנו. יש לנו מה לעשות ונעשה. ננסה לשנות בתוך עצמנו, נמשיך לעבוד קשה". 

"זה ההבדל בין מאה למיליון. כשיש שחקני הכרעה כמו בהפועל שמשלושה מצבים עשו שלושה שערים ואנחנו מאותם מצבים עשינו אפס שערים. עם כל האכזבה והכאב נתכונן ממחר למשחק בשבוע הבא, שהוא מבחינתנו משחק המשחקים".


גם מכבי חיפה חגגה הערב, עם 1:3 באשדוד, ואלישע לוי אמר בסיום: "ידענו לחכות בסבלנות, לעשות גולים טובים, לעבור משוכה לא קלה וללכת הלאה. נושא הצעירים זה לא משהו שאני דוגל בו, אלא משהו שהמועדון שלנו דוגל בו. זה יוצר תלכיד חזק וקבוצת כדורגל חזקה. לאורך זמן תמיד חסרים שחקנים בגלל פציעות, ולנו יש סגל מאוד מאוזן".

יוסי מזרחי, מאמן אשדוד, סיכם: "בחצי הראשון שיחקנו טוב, ואז הגיעה הטעות התורנית שלנו בהתקפה. במחצית הזהרתי את השחקנים מהמתפרצות של חיפה, כי ברגע שהם יתנו את השני המשחק גמור. אפשר להפסיד, אבל השחקנים לא האמינו שאפשר לנצח. אנחנו ממשיכים הלאה. צריך לחזור ולהביא נקודות, חבל שלא עשינו את זה בבית".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק