חולון לדין בגלל האוהדים

הפועל חולון תעמוד לדין משמעתי באיגוד הכדורסל בגין התפרעות אוהדים במשחק מול ראשל'צ לפני כשבועיים. הקבוצה תואשם גם בגרימת נזק למגרש

שבת 29 נובמבר 2008
מערכת TELESPORT
הפועל חולון תועמד לדין ביום חמישי, בבית הדין המשמעתי של איגוד הכדורסל, כך החליט עוה"ד רונן ווינברג, היועץ המשפטי לאיגוד הכדורסל. 

עוה"ד ווינברג החליט על העמדתה לדין של הפועל חולון, בעקבות מכתב תלונה שהגישה מכבי ראשון לציון בגין נזק שגרמו אוהדי חולון לכיסאות באולם החדש בראשון לציון. הנזק נגרם בעת שמכבי ראשל'צ אירחה לפני כשבועיים את הפועל חולון במשחק ליגת העל בכדורסל. 

על פי התלונה שהגישה מכבי ראשל'צ, אוהדי חולון הרסו, שברו ועיוותו עשרות מושבים. מדובר בנזק שיאמוד שמאי אשר הוזמן לאולם בראשל'צ. 

על פי תלונתה של ראשל'צ, בעונה שעברה הרסו אוהדי חולון 130 כיסאות בעת שמכבי ראשל'צ אירחה את הפועל חולן באולם בגן נחום, אז הבטיחה חולון כי המקרה לא יחזור שנית. זאת על פי תלונתה של ראשון לציון.

בהחלטתו להעמיד לדין את הפועל חולון, כותב עוה"ד רונן ווינברג, היועמ"ש לאיגוד הכדורסל: "אני סבור כי בנסיבות העניין יש להעמיד לדין משמעתי את קבוצת הפועל חולון בגין עבירה לכאורה על הוראות סעיף 22 י'א לתקנון המשמעת-התנהגות הבלתי הולמת, סעיף 22 ט'ו-פגיעה על ידי אוהדים  וסעיף 22 ט'ז- התפרעות אוהדים.  בכל הנוגע לנזק- המתלוננת תתבקש להציג הנתונים בפני בית הדין המשמעתי".

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק