מי שלא יעשה שינוי- יוחלף

ראשי מכבי תל-אביב הזמינו את השחקנים לשיחה בקריית-שלום, בה שמעו את יושב הראש אביב בושינסקי בשיחה קשה שבה הובהר: "מי שלא מסוגל לעשות את השינוי שיגיד, נמצא לו מחליף במהרה

יום ראשון 30 נובמבר 2008
אשר גולדברג

מכבי תל אביב בשיא השפל. בקבוצה ניסו לבדוק אם בעבר היה מצב שבו הקבוצה היתה תקועה בתחתית והצליחה להגיע לצמרת אך לא מצאו מענה. 

שחקני הקבוצה זומנו הבוקר (ראשון) לאסיפה בקריית-שלום. השחקנים זומנו לשעה 13:00 לאסיפה בה שמעו את יושב ראש הקבוצה אביב בושינסקי, בנוכחות הג'נרל מנג'ר אבי נמני. 

באסיפה הקשה שנערכה הבוקר נאמר על ידי יושב ראש הקבוצה, אביב בושינסקי: "הושקע סכום חסר תקדים בקבוצה העונה, סכום שלא הושקע עד היום במכבי תל-אביב. הבעלים אלכס שניידר נמצא בקנדה ומשקיע בכם ובמועדון מתוך רצון ולא מאיטנרסים כלכליים או אחרים. אין לו שום עסק בארץ והצלחת הקבוצה וטובת האוהדים הטובים בארץ היא בשבילו מעל הכל".

בושינסקי המשיך ואמר לגבי סוגיית מאמני הקבוצה עד כה: "חשבנו שפתיחת העונה הרעה והחלפת מאמן תביא את השנוי. היה פה מאמן מהטובים בארץ, אבל היום אני אומר שהבעיה היא בשחקנים ולא במאמן. הבאנו את אבי נמני, הסמל הגדול ביותר של המועדון, ואין לנו ספק שהוא מתאים לתפקיד. נמני יישאר בעמדת המאמן ככל זמן שיירצה בכך".

על סגל הקבוצה אמר: "נלחמנו כדי להביא אתכם לקבוצה. אין פה שחקן שלא קיבל את כל מה שדרש, משיפורי חוזים ועד ההארכה. אין מועדון שדואג לשחקנים שלו כמו שדואגים במכבי תל-אביב. במכבי תל-אביב יישארו רק שחקנים בעלי אופי שמסוגלים לעשות את השינוי ולהילחם בכל משחק. קחו את עצמכם בידיים ותפצו לא רק את הבעלים אלכס שניידר, אלא גם את קהל האוהדים. הכי קל להעניש ולקנוס, אך העונה לא הסתיימה ואנו לא רוצים בכך. אתם מסוגלים לעשות את השינוי".

באישורו של אלכס שניידר, קיבל יו"ר המועדון אביב בושינסקי יד חופשית לביצוע מהלכים ו"לסילוקם" של מספר שחקנים שתרומתם אפסית מהמועדון. 

החשש במכבי ת"א הוא שבמחזור הקרוב תובס הקבוצה פעם נוספת בבלומפילד ע"י בית"ר ירושלים. גורם בכיר בקבוצה אמר: "הכל פתוח. הכל אפשרי. צפו להחלטות שנקבל".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק