דיין פוטר. פרדי דוד מתלבט

מקורביו של איזי שירצקי טענו בפניו: מישל דיין איכזב. דיין זומן לפגישה עם שירצקי בה נאמר לו: אתה נאלץ לשלם את המחיר. רן בן שמעון קיבל הצעה לחזור, אך סירב. פרדי דוד יעניק תשובה בשני בבוקר

יום ראשון 30 נובמבר 2008
אשר גולדברג

בכירים בעיריית קרית שמונה ומקורבים לבעלים של הפועל קרית שמונה, איזי שרצקי,  פנו הבוקר לשירצקי והבהירו לו: "חייבים להחליף את המאמן מישל דיין. הקבוצה פשוט נראית רע". 

שרצקי שאינו מאמין בפיטורי מאמנים החליט לזמן לפגישה את מישל דיין. בפגישה הובהר לדיין כי אין טעם להעניק הסברים ליכולת של הקבוצה וכי הוא מפוטר מהקבוצה. שירצקי אמר: "הקבוצה נראית רע. היא חלשה ואתה נאלץ לשלם את המחיר". 

שרצקי אמר: "הייתה לי שיחה הבוקר עם דיין. אמרתי לו שחייבים שינוי ולדעתי אין מנוס אלא להחליף מאמן". דיין הוסיף: "זה נכון. שרצקי אדם יקר מאוד. מגיע לו הטוב ביותר והוא צודק במה שהוא עשה. אין לי מילה רעה לומר עליו". 

בשעות האחרונות עלה שמו של רן בן שמעון כמי שעשוי להחליף את דיין, אלא שבן שמעון הודיע לשרצקי כי הוא מעדיף שלא לחזור לקבוצה.  בן שמעון אימן בעונה שעברה את קרית שמונה בליגת העל וסיים את העונה במקום השלישי. הוא עזב, ובמקומו מונה לתפקיד מישל דיין. אלא שקרית שמונה מגלה יכולת חלשה והיא מדורגת במקום העשירי. בשבת ספגה הקבוצה הפסד 0:3 להפועל פתח תקווה תוך הצגת יכולת עלובה. 

בשעות הערב נעשתה פנייה אל פרדי דוד שהודיע לשרצקי כי יחליט עד יום שני בשעה 12:00 האם לאמן את הקבוצה הצפונית. הנטייה של דוד היא לסרב להצעה

עוד מועמדים לקרית שמונה: רוני לוי. ושמעון הדרי.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק