אז לאן הם יילכו?

אחרי ההחתמה של אלטון בראון כבר ברור: מכבי תל אביב תשחרר מספר שחקנים. טרה סימונס וג'ייסון וויליאמס שהגיעו כרכש של אפי בירנבוים ישוחררו כמעט בוודאות. בדקנו מי בישראל בכלל יכול לקלוט אותם

יום שלישי 02 דצמבר 2008
שלמה חסיד
 מכבי תל אביב עומדת לשחרר לפחות שני שחקנים מהסגל. רודני וויט ישוחרר בוודאות ואיתו כנראה גם  טרה סימונס וג'ייסון וויליאמס, שהצטיינו בשנה שעברה בליגה. נשאלת השאלה האם יש קבוצות ישראליות שירצו לצרף את השניים, ויותר חשוב - האם יש קבוצות שיכולות בכלל לשלם לשניים.

שוחחנו עם הגורמים הקובעים בקבוצות ליגת ווינר  ושאלנו האם יש בכוונתם לצרף את השניים. סלחו לנו, אך אל הקבוצות בעלות התקציב הנמוך בכלל לא פנינו.

הפועל ירושלים: לא מאמינים

גורם בכיר בהפועל ירושלים אמר: "קודם כל, ברור לנו לחלוטין שמכבי לא תשחרר שחקנים להפועל ירושלים. אם היה על מה לדבר, אז טרה סימונס היה יכול להיות בתכניות אבל זה ככל הנראה לא יקרה".

מכבי חיפה: לא מעוניינים

אבי אשכנזי, מאמן מכבי היט חיפה אמר: "מדובר בשני שחקנים שהוכיחו את עצמם ברמות הגבוהות והיו יכולים להצליח גם במכבי תל-אביב. אנחנו לא זקוקים לשחקנים בעמדות האלה אבל ברור לי שמכבי לא תתקשה למצוא להם קבוצות".

בני השרון: לא דנים

גורם בכיר מבני השרון: "כרגע אנחנו לא דנים בהצטרפות שחקנים חדשים".

מכבי ראשל"צ: לא פוסלים

מיקי דורסמן, מאמן מכבי ראשון לציון: "אנחנו בהחלט חושבים על חיזוק. כמובן ששני השחקנים האלה הם שחקנים מצויינים שיכולים להועיל לנו. השאלה היא כספית, שניהם מרוויחים הרבה במכבי אך אם נוכל להגיע עמם להבנות נשמח מאוד".

עירוני נהריה: לא אקטואלי

יעקב ג'ינו, מאמן עירוני נהריה: "אני באופן אישי הייתי שמח מאוד לקבל שני שחקנים כאלה בכל קבוצה שבה אני אאמן. בנקודת הזמן שבה אנחנו נמצאים, אין כוונה לצרף שחקנים חדשים ולכן זה לא אקטואלי".

גליל/גלבוע: לא חושבים על שינוי

עודד קטש, הפועל גליל\גלבוע: "אני מרוצה מהסגל ואנחנו לא חושבים על שינויים. הם שחקנים מצויינים אבל הם לא יהיו בגליל העונה".

הפועל חולון: לא. בגלל חשבון הבנק

דני פרנקו,  מאמן הפועל חולון:" השנה בנינו קבוצה בתקציב נמוך. אין לנו כסף לשחקנים כאלה והם לא יהיו בהפועל חולון".

צילומים: maccabifans

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק