טבז למדריד כבר בינואר

חלוצה הארגנטינאי של מנצ'סטר יונייטד רואה פחות דקות ככל שהעונה מתקדמת בעקבות הגעתו של דימיטר ברבאטוב וחזרתו של כריסטיאנו רונאלדו. המעבר לריאל מדריד כבר בינואר נראה קרוב מתמיד

יום שני 01 דצמבר 2008
ארז דיקפלד
בשבועות האחרונים פורסם בתקשורת הספרדית על מעבר אפשרי של קרלוס טבז, חלוצה הארגנטינאי של מנצ'סטר יונייטד אל ריאל מדריד בעונה הבאה. כעת, גם בתקשורת האנגלית החלו ידיעות על מעבר של טבז למדריד, אבל כבר בחודש ינואר הקרוב.

טבז בן ה-24 נפגע השנה ככל שהעונה מתקדמת בדקות המשחק שלו עקב רכישתו של הבולגרי דימיטר ברבאטוב והחלמתו המהירה מפציעה של הפורטוגלי כריסטיאנו רונאלדו. טבז ממורמר על המצב החדש אליו נקלע ויבקש לעזוב כבר בחלון ההעברות הקרוב בחודש הבא. 

לריאל מדריד יש בעיות קשות בחוד ההתקפה, לאחר שרוד ואן ניסטלרוי נפצע ויעדר בחודשים הקרובים, סביולה אינו מספק את הצוות המקצועי ומרבה לשבת ביציע ורוביניו נמכר עם סגירת חלון ההעברות ליריבת היונייטד, מנצ'סטר סיטי. היגוואין וראול, שני שחקני התקפה, הם הצמד הפותח והיחיד בשורות הבלאנקוס.

למנצ'סטר יונייטד ישנה האופציה לרכישת החלוץ המושאל בסוף העונה, אך תג המחיר הגבוה העומד על 27 מיליון יורו גבוה מדי עבור המועדון המצוי בחובות, בתקופה שגם כך המיתון הכלכלי משפיע על מועדוני העולם. 

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק