בואטנג מסרב לעזוב

דרק בואטנג הודיע אתמול שהוא מכבד את החוזה ואינו מתכוון לעבור בינואר לשום מועדון. פ.צ קלן הגרמנית תקבל את השחקן במאי

יום שלישי 02 דצמבר 2008
אשר גולדברג

דרק בואטנג הקשר הגנאי של בית"ר ירושלים  שיודח מההרכב כבר בשבת, הבהיר אתמול לראשי המועדון שאין בכוונתו לעזוב בחלון ההעברות ולעבור לאירופה. 

בואטנג הודיע ליו"ר איציק קורנפיין שהוא מכבד את החוזה ויישאר עד לסיום העונה, נודע שפ.צ קלן הגרמנית תקבל אותו כבר בחודש מאי בההעברה חופשית.

מדובר רבות על שחרור השחקנים שתעשה מכבי תל-אביב עם פתיחת חלון ההעברות בחודש ינואר. כמו כן, עוד בפתיחת העונה בדקו גורמים במכבי תל-אביב את אפשרות רכישתם של טוטו תמוז, מיכאל זנדברג ואלירן דנין.

כעת, מסתמנת אפשרות להחלפת שחקנים בין הצדדים. בבית"ר ירושלים לא פספסו ועקבו אחר מצבם של הצרפתים במכבי תל-אביב, רודי חדד, ג'ונתן אסוס ויאניק קמנאן ובקבוצה מאמינים שמדובר בשחקנים שיוכלו לתרום לקבוצה. גם בבית"ר ירושלים יערכו שינויים בסגל עם פתיחת חלון ההעברות.

הקבוצות שיפגשו בשבת בבלומפילד למשחק שכולם ציפו שיערך כמשחק העונה, יהיה בין 2 קבוצות הקרובות יותר אל הקו האדום. קיים חשש לקרחות ביציעים בבלומפילד. כזכור, מדובר במשחק שמזה שנים כל הכרטיסים אליו נמכרים מראש.

עוד במכבי תל-אביב, אבי נמני הודיע היום חד משמעית כי אין בכוונת הקבוצה נסיון להביא את סלים טועמה אל המדים הצהובים. במכבי תל-אביב הכחישו את הטענות על מו"מ והתפלאו שהידיעה פורסמה. 

פורסם לראשונה ביום שלישי, 2.12.2008 בשעה 18:08

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק