דוהרים לליגת העל

הפועל חיפה הנחילה להפועל רעננה הפסד בדרך לפתיחת פער 9 נקודות בצמרת הלאומית. בטדי, י-ם וב"ש סיימו בתיקו, כמו גם קרית אתא ובני לוד

יום שישי 05 דצמבר 2008
מערכת TELESPORT
כולם כבר יודעים מי הקבוצה הטובה ביותר בליגה הלאומית ומי תהיה הראשונה שתבטיח את ההפעלה לליגת העל. הפועל חיפה הציגה היום משחק לא גדול, אך גם כך גרפה 3 נקודות במגרשה הבייתי של הפועל רעננה, שטרם רשמה הפסד בבית, עד שהגיע הקטר מחיפה.

בדקה ה-30, כדור קרן מצוין של דודו אברהם מצא את חמודי כיאל פנוי לנגוח את ה-1-0 של החייפאים. 7 דקות אח"כ, טעות גסה של חיים מלכה השאירה את רן אבוקרט מול סמדג'ה, הכשרון הצעיר, בהופעת הבכורה שלו, לא התבלבל ושלח שמאלית מדויקת לפינה הימנית 2-0 להפועל חיפה במחצית.

גם במחצית השנייה הייתה זו חיפה ששלטה והיתה עדיפה על הקבוצה הבייתית. כיאל עוד הספיק להחמיץ מול סמדג'ה, אבל בסיום חיפה עומדת במשימה ומשיגה 3 נק' חשובות בדרך לליגת העל.


הפועל י-ם - הפועל ב"ש 1-1

שתי הקבוצות המאכזבות של הליגה נפגשו בטדי בנסיון לשבור את הנאחס. ב"ש מצאה עצמה בפיגור כבר בדקה ה-10 משער של אופיר עמרם, יתרון שהחזיק עד לדקה ה-36 כשזיו כבדה קבע את תוצאת המשחק. הפועל י-ם יכולה לסמן עוד משחק ללא הפסד, אך גם ללא ניצחון, 6 משחקים, 0 הפסדים, 4 תוצאות תיקו לירושלים.

קרית אתא - בני לוד 1-1
שער של מוראד אבו-ענזה העלה את האורחים ליתרון בדקה ה-17. בדקה ה-48 הגיע השווין של קרית אתא, נגיחה של מאור סיסו, קבעה את תוצאת המשחק, 1-1 בסיום.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק