אניימה ויבואה תפסו שפעת

אלי גוטמן מנסה הרכבים שונים ותרחישים מקצועיים לקראת משחק העונה נגד מכבי חיפה ביום שני בקריית-אליעזר. דה-סילבה יפקח עין על פאנטיני, קנדה עשוי לפתוח כמגן ימני. אניימה לא התאמן, יבואה פרש אחרי מספר דקות

שבת 06 דצמבר 2008
אשר גולדברג
 הפועל תל-אביב ממשיכה בהכנותיה למשחק ביום שני בקריית-אליעזר נגד מכבי חיפה. המאמן אלי גוטמן ועוזרו יוסי אבוקסיס שומרים על חוסר ודאות בנושא המקצועי ואינם נותנים למאמן מכבי חיפה, אלישע לוי, ולשחקניו שום שבב של מידע להכנות.

באימון הבוקר (שבת), הופתעו בהפועל תל-אביב לנוכח העובדה ששוער הקבוצה וינסנט אניימה והחלוץ סמואל יבואה חולים בשפעת. אניימה כלל לא התאמן ובעוד יבואה, שניסה להתאמן, פרש בתוך מספר דקות מפתיחתו של האימון. הצוות הרפואי של הפועל תל-אביב עובד קשה על מנת להכשירם עד יום שני למשחק.

גוטמן בוחן ומנסה בימים האחרונים מספר שיטות ומספר מערכים כדי להיות מוכן לתרחישים שיקרו על כר הדשא בקריית-אליעזר. שחקן בקבוצה סיפר שההכנות הטקטיות של גוטמן לקראת מכבי חיפה יותר עוצמתיות מההכנה הקפדנית שהייתה למשחקים מול בית"ר ירושלים ומכבי תל-אביב.

לראשונה העונה, ישנה במתחם חודורוב אווירה של צמרת בקרב האוהדים, כשהאמירה "משחק עונה" נשמעת שוב ושוב.

אלי גוטמן מבקש ליצור פקק מחוץ לרחבת ה-16, על-ידי הצבתם של אלין טופוזאקוב וואליד באדיר בקו ישר, כשלפניהם ישחק הברזילאי דאגלס דה-סילבה. המטרה היא לשתק את התנועה וההסתננות של החלוץ טמביקוסי פנטיני. המגן עמרי קנדה אמור להיות התשובה לפריצת האגף של יניב קטן וגוסטבו בוקולי (אם יפתח), המחליפים ביניהם מקומות.

בהיעדרו של שי אבוטובל עקב צבירת כרטיסים צהובים, אמורים ידין ונאתכו לשחק בקישור האחורי. גוטמן עדיין מתלבט אם לשחק בקישור עם דימיטר טלקיסקי וגילי ורמוט ובכך להשאיר בחוד ההתקפה את סמואל יבואה לבדו. נראה כי גוטמן, שמאמין בהכרעות בשלבי המשחק האחרונים כשהיריב עייף, ישלב רק במחצית השנייה את החלוץ מהראן לאלה.

כ-2,000 אוהדים אדומים יעשו בשני את הדרך לחיפה לעודד את השחקנים, באמונה לניצחון ולהקטנת פער הנקודות ממכבי חיפה ל-4 בלבד.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק