שוב תיקו, שוב ללא שערים

ליגת העל: תיקו שני ברציפות לחניכיו של לותר מתיאוס, שנשלח ליציע בעקבות עימות עם השופט. מכבי נתניה סיימה בתיקו מול הפועל פתח תקווה. מחפוד: אני מאוכזב. בן דיין: חושבים קדימה

שבת 06 דצמבר 2008
אשר גולדברג

 לא כך ציפו במכבי נתניה להראות מפתיחת הסיבוב השני, כאשר שני משחקים רצוף קבוצתו של לותר מתיאוס לא כבשה בתיקו המאופס מול הפועל פתח תקווה ב'אורווה'. 

שתי הקבוצות שיחקו יותר במרכז המגרש, כאשר אולי האירוע המשמעותי היה הייתה בירידה למחצית, כאשר לותר מתיאוס דיבר יותר מדי עם השופט אשר כהן, ששלח אותו ליציעים. לפני תחילת המשחק, כוכב הקבוצה, שמעון אבוחצירא, התנצל בפני האוהדים על התקרית המכוערת.

בינתיים נתניה רחוקה רק נקודה אחת ממכבי חיפה בטבלה, שיכולה לפתוח פער של 4 נק' ביום שני הקרוב. פתח תקווה נמצאת זמנית במקום הרביעי בטבלה עם 18 נק'.

אלי מחפוד, מאמנה של פתח תקווה אמר בסיום: "אני מאוכזב מהמשחק. לא היה משחק טוב, שבוע שעבר היינו הרבה יותר טובים. למרות זאת הגענו למספר מצבים.

"אלה מסוג המצבים שצריכים לנצל מצבים. צריך להסתכל קדימה לאשדוד. הייתה לנו ציפייה לנצח. אבוחצירא עשה מה שעשה, הוא יחזור אלינו שבוע הבא. הסיבוב השני חשוב לצבירת נקודות. נמשיך הלאה. שניר דורי שוער מצוייין, שביט חזר מפציעה".

דדי בן דיין, שחזר מפציעה אמר בסיום: "זה לא תירוץ מה שהיה היום, כל עוד אנחנו לא מנצחים יש ביקורת, שהיא נכונה. אם אנחנו שואפים קדימה, חייבים לנצח. כל שבוע אנחנו עומדים במבחן, ואני מקווה שלפני הפגרה נשיג נקודות. המגרש כאן לא קל לשחק, הרבה קבוצות כאן יפסידו נקודות".

מכבי נתניה: לירן שטראובר; קלמי סבן, לואיס מרין, ביבאן פרנסמן, גולן חרמון, דדי בן דיין; רביד גזל, אלמוג כהן (ג'ורג' בה/64), תיירי טאזמטה, שלו מנשה; איתי שכטר.

הפועל פ"ת: שניר דורי; אורי אוזן, סטפן אופיי, גל כהן, שגיב כהן; קונה ג'אקריג'ה, יוסי רוזן עמנואל בנאיני/62), אייל שן, אבי ריקן; ג'וניור ויסה, אחמד קסום.

שופט: אשר כהן, איצטדיון האורווה, פ"ת.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק