קיצוץ בשכר שחקני ביתר

העונה האבודה של בית"ר ירושלים תגרור תשלום מהשחקנים, שרובם יהיו חייבים לקצץ בשכרם המופלג או לשבת ביציע. בינתיים אין התעניינות בשום שחקן מהדאבליסטית המפורקת מוראלית

יום ראשון 07 דצמבר 2008
אשר גולדברג
שחקני בית"ר ירושלים יוזמנו לשיחות אישיות, בהן יתבקשו לקצץ החל משכר חודש ינואר באופן משמעותי בחוזיהם. הבעלים ארקדי גאידמק, שקיבל דיווחים על השכר החודשי העצום של שחקניו מול התפוקה הכמעט אפסית שלהם, ביקש להוביל מהלך של שינוי.

גורם בבית"ר ירושלים הגיב על כך: "השכר החודשי נטו של שמות כמו דרק בואטנג, עידן טל מיכאל זנדברג, דריו פרננדס וברק יצחקי שווה לפעמים לשכר שנתי של שחקני ליגת על רבים. לשום שחקן לא צריך לשלם העונה אפילו שקל אחד כי אין להם מחויבות לכלום בבית"ר ירושלים ובטח לאוהדים. העונה הזו הלכה, לא נרד ליגה גם אם נשתף שמונה שחקני נוער. בעונה הבאה צריך להוציא מהראש השתתפות בגביע אופ"א כי ארקדי גאידמק לא ייתן אגורה שחוקה".

השחקנים יתבקשו לקצץ בין 15 עד 30 אחוזים משכרם. קיצוץ שיכניס לקופה להמשך הפעילות כשני מיליון דולר. לשחקנים שיתעקשו וסירבו לקיצוץ יאמר להתאמן בנפרד ורובם ישלח אחרי סגרת חלוץ העברות בסוף חודש ינואר 2009 ליציע.

בינתיים אין כל פנייה לרכישת אחד משחקני מבית"ר ירושלים משום מועדון בליגת העל. החוזים הכבדים של השמות הרלוונטיים מבריחים את הקבוצות ממגע וממשא-ומתן.

מלבד היו"ר איציק קורנפיין, אין שום גורם במועדון שאיתו אפשר לדבר או למסור דו"ח בנושא המקצועי. המאמן ראובן עטר לא שוחח מאז שמונה לתפקיד עם ארקדי גאידמק ולא התבקש למסור תשובות לשום גורם בנושא היכולת החלשה ואי תפקוד הקבוצה בשבועות האחרונים.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק