גוטמן ממתין להראל וטביב

בהפועל ת"א לא ממהרים להיפגש עם אלי גוטמן ולסגור איתו לעונה הבאה. גוטמן ממתין וגם טביב אינו ממהר פתאום

יום חמישי 30 אפריל 2009
אשר גולדברג
אלי טביב שוהה כבר מספר ימים בישראל, אבל החיבור לשותפות עם מוני הראל בהפועל ת"א, אינו תופס תאוצה. לטביב יש מספר מיכשולים שעליו להתגבר עליהם, לפני שיוכל להכניס באופן רישמי שקל אחד לקבוצת הכדורגל.

הכדור עבר עכשיו לידיו של מוני הראל, שיודע כי צריך בקרוב מאוד לפזר את הערפל סביב המועדון. נושא ראשון שאינו ברור הוא נושא הרישום למפעל גביע אופ"א, שהפועל ת"א לא נרשמה אליו ולא העבירה סכום בן חמישה מיליון יורו.

הנושא השני שמעורר תהיות הוא נושא החתמתו של אלי גוטמן, שבהפועל ת"א הכריזו לא מכבר שתתקיים עימו פגישה, במטרה להחתימו. הפגישה לא יצאה אל הפועל, מה שגורר מתח וסימני שאלה בלי תשובות.

ברור שחוזהו של גוטמן, ואיתו יוסי אבוקסיס, יהיה רק לעוߠה אחת בלבד. החוזה לא ישודרג כספית, למעט מספר שינויים בנושאי המענקים והדירוגים באירופה.

מוני הראל ייאלץ בסופו של דבר לקבל את ההחלטות לבד, כדי שלא לפעול בניגוד לתקנון ההתאחדות לכדורגל, שעוקבת אחרי כל פעולה והתנהלות שבניגוד לתקנון.

גורם בהפועל ת"א, המקורב להליך סיפר: "הכול נמצא לכאן או לכאן. זה יכול לתפוס תאוצה ויכול גם להידחות". בקבוצה ממשיכים להמתין להצעות עבור וינסנט אניימה וסמואל יבואה, הצעות שאינן רלוונטיות נכון לעכשיו. 

תגובות

טלספורט בפייסבוק