אנחנו נגיע רחוק

מורן רוט חוגג את ניצחונה השישי של הפועל ירושלים העונה, 87:90 על גליל/גלבוע, והוסיף: "לפני אמסטרדם היינו שחצנים אחרי ארבעה ניצחונות רצופים, אבל הבנו שאי אפשר לבוא ככה לאף משחק"

יום ראשון 07 דצמבר 2008
מערכת TELESPORT

הפועל ירושלים גברה הערב (ראשון) על גליל/גלבוע 87:90, ומורן רוט אמר בסיום: "מצאתי את מקומי. גיא נותן לי המון ביטחון. הגדולה שלנו היא שהספסל נותן לנו המון. אנחנו מסתכלים קדימה, משחק אחרי משחק". 

"לפני אמסטרדם היינו שחצנים אחרי ארבעה ניצחונות רצופים, והבנו שאי אפשר לבוא ככה לאף משחק. אנחנו באים, נלחמים, אגרסיבים, נותנים את הלב ואחרי זה בא הכדורסל. אנחנו נגיע רחוק, אבל עדיין מוקדם".

הפועל חולון ניצחה את עירוני נהריה 75:77, ויעקב ג'ינו סיכם את ההפסד: "זה מאכזב. היינו צריכים לצח את המשחק הזה, אבל החלטות רעות שלנו בסוף המשחק הפסידו לנו אותו. גם שופטים יכולים לטעות, והיום הם טעו כמה פעמים. שאפו ליוגב אוחיון, שאחרי תקופה לא טובה הנהיג אותנו היום".

עירוני קרית אתא נכנעה למכבי חיפה 86:76, ומאמנה אילון ביהם אמר: "התחלנו חזק עם הרבה אנרגיות חיוביות, וברבע השלישי חיפה הפעילו אגרסיביות בהגנה וזה מה שהרג אותנו. חסר לנו עוד זר אחד. מקווה שהצעירים יעשו את קפיצת המדרגה. הם לא יציבים, אבל אני סומך עליהם. אנחנו נישאר בליגה, בדרך הקלה או הקשה".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק