נוכל לנצח גם את בארסה

"אם ניתן את המקסימום, נוכל לנצח גם בקאמפ נואו". כך מאמנה של ריאל מדריד מזה 48 שעות, לקראת הסופר קלאסיקו בשבת. תגובות מהערב האחרון של שלב הבתים

יום חמישי 11 דצמבר 2008
מערכת TELESPORT

בסיום משחק ההפסד של ריאל מדריד לסביליה, אמר שוסטר שלריאל אין סיכוי לנצח את ברצלונה בקאמפ נואו. כשהוצג מחליפו, חואן דראמוס, מיד הצהיר המאמן שריאל יכולה לנצח בכל מגרש בעולם.

הערב, אחרי בכורה מוצלחת מול זניט על הקווים בברנבאו, אמר המאמן החדש: "אני עומד מאחורי הדברים שאמרתי עם כניסתי לתפקיד. אם השחקנים יתנו את מקסימום היכולת שלהם - נוכל לנצח את ברצלונה בקאמפ נואו."

"הדבר הכי חשוב מהמשחק הזה הוא הניצחון, לא הנקודות ולא היכולת. שמרנו על רשת נקיה שזה תמיד טוב" אמר הספרדי והוסיף: "יש עוד הרבה עבודה ואי אפשר לפתור את כל הבעיות ברגע. יש לנו בעיה גדולה בצד שמאל של ההגנה לקראת שבת, אבל נמצא פתרונות". הבטיח המאמן שכנראה יתפקד את מצלדר בצד שמאל ההגנה, עקב חסרונו של מרסלו".


במנצ'סטר יונייטד לא הסתירו את האכזבה מהתיקו הבייתי מול אלבורג החלשה. אלכס פרגוסון אמר לאחר המשחק: "היינו צריכים לנצח וגם היינו מנצחים, בקלות, אם רק היינו כובשים רק ב-30% מהמצבים שלנו" הסקוטי התמקד בדבר החיובי: "הדבר החשוב הוא שהעפלנו מהמקום הראשון ועמדנו במשימה, בלי להפסיד אף משחק".

וויין רוני אמר: "זו הייתה אלבורג שונה מזאת שניצחנו 3:0 בחוץ, אבל ברור לנו שאנחנו יכולים לשחק יותר טוב, סיימנו במקום הראשון וזה מה שחשוב. יש לנו יתרון בשלב הבא בגלל שנארח את משחק הגומלין".


למרות שגם תוצאת תיקו הייתה מעניקה לארסנל את ראשות הבית, התותחנים הפסידו 2:0 לפורטו, בפורטוגל. ארסן ונגר, לא הסתיר את אכזבתו מההפסד: "איכזב אותי שניסינו לחזור למשחק אחרי שנקלענו לפיגור, אבל לא הצלחנו להיות מסוכנים." המאמן הצרפתי נשאל האם שגה כשהרכיב שחקנים חסרי ניסיון למשחק , אמר ונגר: "לא, הרבה שחקנים סוחבים פציעות קטנות ואני עומד מאחורי ההרכב שבחרתי".

"לא היינו במשחק בשום שלב", אמר אלמוניה, שוערה של ארסנל, "הפסדנו 2:0 ובקושי בעטנו למסגרת שלהם. זה לא משנה עם שיחקנו עם הרכב ראשון או שני, נלמד את השגיאות ונתקן למשחקים הבאים".


תמונות: רויטרס

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק