אלישע הולך על בלם זר

מהפך בתוכניות המקצועיות של מאמן מכבי חיפה, שמחפש בלם נוסף לקבוצתו. פיטר מאסיללה חייב לעבור ניתוח בקע. אלון חזרי נטש את אימון הבוקר והוא בספק לבני יהודה

יום חמישי 11 דצמבר 2008
אשר גולדברג

מהפך בימים האחרונים בתוכניות המקצועיות של מאמן מכבי חיפה, אלישע לוי. לוי ביקש עד עכשיו לצרף בחלון ההעברות חלוץ, אבל בהתייעצות עם ראשי הקבוצה הוחלט לצרף בחלון ההעברות בחודש ינואר בלם זר איכותי.

ההחלטה שהתגבשה היא בעקבות ביקורת של הנשיא יעקב שחר על משחק ההגנה של הקבוצה. כמות השערים שסופגת הקבוצה מדאיגה את שחר ואלישע לוי, שצפויים לעבות את מערך הבלמים של חיפה שכולל את דקל קינן, ליאוניד קרופניק ושי מימון.

גם המסרים שהקבוצה מקבלת על אפשרות של מעבר לאירופה של דקל קינן, מחזקת את הבאתו של בלם בחלון ההעברות.

לאלישע לוי מספר מועמדים שלגביהם אין עדיין החלטה, ובכוונתו לצאת לחו"ל לבדוק אישית מספר מועמדים. בינתיים מתברר שהמגן השמאלי הדרום אפריקאי פיטר מאסיללה שנבדק אתמול, חייב לעבור ניתוח בקע. במכבי חיפה יחליטו על המועד לניתוח, שמצריך העדרות של חודש וחצי.

השוער ניר דוידוביץ' מתגבר באופן איטי על הפציעה בברך. בקבוצה לא ילחצו על דוידוביץ' לחזור לשחק.  נראה כי בתוך שלושה שבועות יחליט השוער בעצמו על האפשרות שישוב לעמוד בין הקורות של חיפה, שסופגת הרבה שערים לאחרונה.

אלון חרזי, המגן הוותיק של הקבוצה נטש היום את אימון הבוקר של הקבוצה בשל כאבים בירך והוא בספק למשחק ביום שני מול בני יהודה. דקל קינן שמתאושש מהפציעה שלו, עדיין אינו מתאמן עם הקבוצה

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק