קופל יאמן בעונה הבאה

רונן אלעד צߤוי להציב בעונה הבאה הפועל פ"ת אחרת. אופיר קופל כמאמן, וקבוצה בלי אבוחצירה, ויסה, ג'קאריג'ה, סספסד וזלצר, גם עתידם של אלימלך, ריקן ורוזן עדיין לא ברור

יום שני 04 מאי 2009
אשר גולדברג
המשימה של הפועל פ"ת היא לשרוד העונה בליגת העל, מבצע שאמור להסתיים בהצלחה. הבעלים רונן אלעד עושה את כל המאמצים לסיים את העונה בשפיות ולהתכונן לעונה הבאה בליגה רחבה ופחות איכותית בת 16 קבוצות.

התוכנית שעליה מדברים במועדון היא לבנות קבוצה בתקציב מינימום וממתינים להחלטה של שני האחים בועז ויוסי מולדובסקי על כניסתם כשותפים לאיש העסקים המרכזי היום, רונן אלעד.

אופיר קופל משמש בימים אלו עוזר מאמן של זלצר, אך בסיום העונה הנוכחית צפߕי האחרון לשדרג את מעמדו ולקבל את המפתחות האימון לבדו.

מספר שחקנים בולטים שהגיעו בעזרתו של איש עסקים מוכר לא ימשיכו בגלל עלותם ושכרם הגבוה. מי שיסיימו את דרכם ב"אורווה" הם חאבייר סספדס, ג'וניור ויסה, שמעון אבוחצירה ואורי אוזן.


אבוחצירה. לא ישאר בעונה הבאה.

גם עתידם של השוער, שביט אלימלך, אבי ריקן ויוסי רוזן עדיין לא ברור. מקורב למהלכים בהӤועל פ"ת סיפר: "הכל תלוי עכשיו ברונן אלעד, הוא האיש היחיד שתומך מכספו הפרטי בהפועל פ"ת. אסור לתת לאלעד לעזוב, צריך שגורמים עיסקיים מאוהדי הקבוצה יחלצו לעזרת הקבוצה".

 

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק