בוזגלߕ: סולחה או פרידה ממכבי

רגע לפני הפיצוץ הסופי בין מאור בוזגלו למכבי ת"א ולהושבתו של "הילד" ביציע, נסיונות לארגן פגישת סולחה להשבת היחסים התקינים בין מכבי ת"א לאביו - יעקב בוזגלו

יום שלישי 05 מאי 2009
אשר גולדברג

מערכת היחסים בין מכבי ת"א ומשפחת בוזגלו ובעיקר בין כוכב הקבוצה-מאור בוזגלו, נמצאת על סף פיצוף כשגורמים במכבי ת"א ומקורבים לۑעלים-אלכס שניידר, מרחיקים לכת וטוענים שיש להיפרד מהשחקן ולא לתת לו לשחק יותר במועדון, או  להוביל מהלך של מכירתו לאירופה, גם במחיר שמכבי ת"א תפסיד בו כסף.

במכבי ת"א יש גורמים הסבורים שמאור בוזגלו כבר לא&nbsͰ;יחזור להיות השחקן המוביל במועדון. אחד השחקנים אמר: "אחרי הפלופ של יניב עזרן, באה הנפילה עם מאור בוזגלו. כל ההתנהלות מולו פוגעת בכלל הקבוצה. בוזגלו חייב שנת התאווררות והפרדה כללית מאביו. העובדה שהוא לא מגנה את דברי האב ולא יוצא בכותרות נגדו, אלא רק לאחר ספיגת הקנס הכבד, מעידה שישנו קשר של שתיקה בין הצדדים."

מי שמגונן על מאור בוזגלו, הוא מאמן הקבוצה אבי נמני, אך האמון של המאמן הוא מוגבל ובמידה והדברים שיעסיקו את מכבי ת"א ימשיכו להיות אמירות והתבטאויות מצד בני משפ' בוזגלו, השחקן ייחתך מן המועדון.

בינתיים, נעשה ניסיון לארגן פגישת "סולחה" מחומשת בין יעקב ומאור בוזגלו, לאביב בושינסקי, עוזי שעיה ואבי נמני, בכדי להוריד&nbsͰ;את המסך על הפרשה הכאובה. אחד האוהדים המוכרים של הקבוצה אמר: " לא נותר עוד זמן להמשך הפרשה. צריך לעשות סולחה ושקט או להיפרד ממאור בוזגלו." 

תגובות

טלספורט בפייסבוק

8