לא פחות חשוב מהדרבי

במכבי פתח-תקווה מלהיבים את השחקנים, מדברים על ניצחון הערב מול מכבי תל-אביב ומדמים את המשחק בחשיבותו לדרבי מול הפועל פ"ת. טל בן-חיים ישוב לסגל ויהיה הנשק הסודי של עזורי

שבת 13 דצמבר 2008
אשר גולדברג
מכבי פתח-תקווה איבדה בשבועות האחרונים גובה אחרי שרשמה שישה משחקים ברציפות ללא ניצחון. בקבוצה טוענים כי תיקו שווה כמו חצי הפסד. הערב, הדריכות לקראת המשחק מול מכבי תל-אביב גבוהה וראשי המועדון רואים בו מבחן להתנהלות לקראת חלון ההעברות בסוף החודש. 

שחקני הקבוצה, שננזפים לאחרונה בקביעות על-ידי יושב הראש עמוס לוזון, רואים במפגש מול מכבי ת"א את ההזדמנות לחזור לחבורת הצמרת. 

שחקן במכבי פתח-תקווה אמר: "מכבי  תל-אביב מסוכנת אבל שחקניה מאוד חוששים מאיתנו. מכבי תל-אביב זה שם גדול וניצחון הערב יחזיר את הזרקורים על מכבי פתח-תקווה. לכולנו ברור שניצחון על הקבוצה של אבי נמני שווה כמו ניצחון בדרבי על הפועל פ"ת".

המאמן גיא עזורי, שדחה את החתימה על חוזהו החדש, יחליט רק בצהריים אם לשתף בהרכב את הבלם וקפטן הקבוצה, מוראד מגמאדוב, שמתאושש מפגיעה בשרירי הבטן.

הבשורה המרעננת במכבי פ"ת שייכת לחלוץ הצעיר, טל בן-חיים, שחוזר אחרי כחודשיים לשחק. בן-חיים, ששיחק בשבוע שעבר נגד בני-יהודה בליגת הנוער, יהיה בסגל של עזורי הערב וישותף במהלך המשחק.

הקשר סולי צמח אמור לפקוח עין על מאור בוזגלו, שחקן הצעיר המרכזי של מכבי תל-אביב. לתשומת לב מיוחדת יזכה גם הצרפתי המהיר, יאניק קמנאן.

במכבי פ"ת מתכוונים לצרף רכש נוסף כשחלון ההעברות יפתח בסוף החודש במקומו של הסלובני דאליבור סטבאנוביץ' שישוחרר.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק