עירעור ביתר י-ם נדחה

בבית הדין המשמעתי של ההתאחדות לכדורגל, דנו בעירעורה של בית"ר י-ם בעקבות עונש הפחתת הנק' ומשחק ללא קהל. העירעור נדחה, העונש נשאר, אולם ӑוטל "על תנאי". בית"ר לא תשחק באירופה בעונה הבאה

יום שלישי 05 מאי 2009
אשר גולדברג

בבית"ר ירושלים הגיעו את העירעור המתבקש היום (שלישי) בבית הדין המשמעתי של ההתאחדות, בעקבות העונש החמור, שבו נקבע על הפחתת נקודה ומשחק ללא קהל מול מכבי ת"א באיצטדיון טדי. 

בבית הדין המשמעתי של ההתאחדות לכדורגל, דנו בהגשת העירעור של בית&quɯt;ר ירושלים והחליטו לדחותה. כלומר, בית הדין למעשה החליט להשאיר את העונש על כנו, אבל בדבר אחד החליטו בועדת המשמעת לשנות את העונש "על תנאי" בעבירה דומה בעתיד. 

בית"ר ירושלים לא תשחק באירופה

בית"ר ירושלים, הדאבליסטית מהעונה שעברה, לא תשחק בקיץ הקרוב בגביע אירופה החדש. קיץ קשה צפוי לבית"ר ירושלים, שאמורה ללכת לכונס נכסים.

ההתאחדות לכדורגל לא אישרה היום (שלישי) לבית"ר ירושלים, לשחק בגביע אירופה, אחרי שיו"ר הקבוצה, איציק קורנפיין, שהוא אינו יכול להעמיד ערבויות בסך 5 מיליון יורו, כדי לקבל את הרישוי לאירופה.

מהלך זה של ההתאחדות לכדורגל יגרום לכך שקבוצה אחרת, שתסיים במקומות 5-6, בסיום העונה, תחליף את בית"ר ירושלים, כשהכל תלוי גם מי תהיה האלופה ומי תזכה בגביע המדינה. 


בנאדו והגביע. גם זכיה נוספת לא תוביל לאירופה

פורסם לראשונה ב-18:33

תגובות