בואטנג איבד עניין במשחק

בבדיקות שעשתה בית"ר ירושלים עולה שפ.צ קלן סיכמה עם דרק בואטנג שיגיע לגרמניה בקיץ עם כרטיס חופשי. בואטנג מסרב לעבור ובית"ר תקועה עם קשר שאיבד את הקשר עם המשחק

יום ראשון 14 דצמבר 2008
אשר גולדברג
דרק בואטנג יכול על פי חוקי אופ"א לסכם כבר החל מחודש ינואר 2009 עם כל קבוצה שיחפוץ לשחק בשורותיה לעונה הבאה. בואטנג סופר את הימים עד סיום העונה ונראה מנותק מקבוצתו באימונים ובמשחקים בשבועות האחרונים.

השחקן הגנאי מסרב להצעות מסוכנים שונים המציעים לו מועדונים מאנגליה, ספרד ובלגיה. בואטנג מספר לידיו הבודדים על חוזהו בבית"ר ירושלים, המסתיים בסיום העונה, ועל רצונו למלא את החוזה ולכבד אותו.

אנשי תקשורת שהגיעו אתמול עם בורוסיה מינשנגלבאך לישראל למשחק הראווה מול מכבי נתניה הערב, ידעו לספר כי דרק בואטנג ישחק בעונה הבאה בפ.צ קלן הגרמנית.

המעבר לבונדסליגה יהיה חופשי אחרי שבואטנג יסיים את חוזהו בן ה-3 שנים בבית"ר ירושלים. חוקי אופ"א קובעים כי רק החל מפתיחת חלון ההעברות בחודש ינואר יכולים שחקנים שמסיימים חוזה בתום העונה לנהל מו"מ עם מועדונים אחרים, לכן בואטנג ופ.צ קלן אינם מגיבים ולא מנדבים שום אמירה בנושא ההסכם שכנראה הושג בין הצדדים
.
בית"ר ירושלים מנסה להציל חלק מההשקעה הכבדה בשחקן הגנאי ולמכור אותו חצי שנה לפני סיום חוזהו אך ללא הצלחה.

בבית"ר ירושלים מודאגים ממיעוט הקהל במשחקים האחרונים, כשאתמול נגד הכח עמידר רמת-גן היו בטדי כ-5,000 צופים בלבד. בירושלים מודעים וחוששים מצב שבו הפסד במחזור הבא בקריית-אליעזר למכבי חיפה יחסל את הסיכויים למרוץ לתואר האליפות ויגרום לבריחת קהל נוסף שיעדיף לשבת ולצפות במשחקי הקבוצה דרך הכורסא בטלוויזיה.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק