אין הכרעה באפרטורה

המחזור האחרון בליגת האפרטורה בארגנטינה הסתיים עם משולש קבוצות בצמרת, שמאזנן זהה. בוקה ג'וניורס, סן לורנסו וטיגרה יתמודדו בפלייאוף במהלך דצמבר, שיכריע את זהות האלופה

יום ראשון 14 דצמבר 2008
מערכת TELESPORT

עונת האפרטורה בארגנטינה ננעלה הערב (ראשון) במחזור סיום דרמטי ומותח. אל קו הסיום הגיעו בוקה ג'וניורס, סן לורנסו וטיגרה, כשהן צמודות בפסגה, במאזן זהה. כתוצאה מכך, במהלך חודש דצמבר (ב-17, 20 ו-23) יתקיים טורניר משולש במגרשים נייטראליים, לאחריו תוכרע זהות האלופה.

בוקה ג'וניורס - קולון 2:3

בוקה עלתה ליתרון כבר בדקה ה-10, כשפביאן ורגאס העביר כדור לרחבה ופיגרואה המשיך מהאוויר.כעבור 4 דקות, ריקלמה הכפיל את התוצאה. פיגרואה כבש את השלישי של בוקה והשני שלו בדקה ה-27, וניקולאס טורס צימק בדקה ה-42. בדקה ה-52, לוקאס ולדמארין ניצל טעות קשה של השוער חבייר גרסיה, וקבע- 3:2. שתי דקות לאחר מכן, בוקה מצאה את הרשת, אך השער נפסל בטענת נבדל שגויה.

 ארחנטינוס ג'וניורס - סן לורנסו 1:0

חמש דקות מהפתיחה, גונסאלו ברחסיו מצא את הרשת של וקבע- 0:1 לאורחת. 4 דקות לסיום הורחק קאנוטו המקומי, הותיר את קבוצתו ב-10 ונתן את האות לחגיגות של האל סיקלון.

טיגרה - באנפילד 0:1

39 דקות לקח לטיגרה לעלות ליתרון, כשמרטין מורל מצא את הרשת. במחצית השניה, באנפילד סיכנה יותר את השער, אך התוצאה נותרה בעינה עד לסיום.

במשחקים נוספים: לאנוס - סן מרטין 0:1, הורקאן - ולז סרספילד 0:3, ניואל'ס - ראסינג קלוב 0:3, חימנסיה חוחוי - חימנסיה לה פלטה 1:1 וריבר פלייט - אסטודיאנטס 1:1.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק