שניידר דורש שינויים

היכולת של מכבי תל-אביב היא בושה, שחקנים רבים צריכים להימכר או לעלות ליציע. איך משתחררים בלי נזק מאיגור טומאסיץ', רודי חדד, דולי ג'ונסון, יאניק קמנאן וג'יזרמו ישראלביץ'

יום שני 15 דצמבר 2008
אשר גולדברג
אלכס שניידר אינו מתערב בינתיים וממתין בקנדה למהלכים המתבקשים עליהם יש הסכמה: שחרורים של מספר שחקנים או לחילופין הושבתם ביציע.  שניידר מאוכזב מאוד מהיכולת הגרועה בתיקו 0:0 מול מכבי פתח-תקווה, יכולת שהגודרה כמבישה.

חמישה שחקנים מהסגל אינם ראויים ללבוש את מדי מכבי תל-אביב והציפייה של שניידר היא לחודש ינואר 2009 בו אפשר לבצע מהלכי ריענון של שחרור ורכש חלופי. 

המועמדים לעזיבה הם איגור טומאסיץ', שסוכנו כבר מחפש מועדון אירופי חלופי. טומאסיץ', שאינו משחק בשבועות האחרונים מאז עזב רן בן-שמעון, ימתין כפי שהוא עושה בכל שבוע ליום חמישי, אז מתברר בדרך כלל שהקרואטי פצוע ואינו נכלל בסגל. הפציעות של טומאסיץ' הם בקרסול ובמשפעה. 

רודי חדד, שההשקעה שלו באימונים אינה נראית לצוות המקצועי שספסל אותו והצרפתי אינו קיבל כלל דקות משחק מול מכבי פתח-תקווה.  במכבי תל-אביב חושדים שחדד מבוקש על-ידי מכבי נתניה ולכן נראה אדיש ולא מרוכז.

דולי ג'ונסון הליברי שהגביע בעיקר על-פי דרישתו של אבי נמני אינו מתאים לליגת העל שלנו. היכולת שלו אינה משדרגת את הקבוצה ורב שחקני קבוצת הנוער עולים עליו ביכולתם.

ג'יזרמו ישראלביץ' ממשיך לקבל קרדיט בהרכב על-ידי אבי נמני, אבל על כר הדשא הוא נראה נבוך, מבולבל וכאילו אינו מבין את תפקידו. כשלון ענק ולא מובן.

יאניק קמנאן נמצא במכבי תל-אביב אבל אינו מורגש. בקבוצה מממתינים להצעה משופרת כדי לשחרר אותו לכל דורש. 

בגל האכזבות הארוך והמתמשך נמצאים מאור בוזגלו ואיליה יבוריאן שאיבדו את הביטחון. יבוריאן נראה עצבני ולא מרוכז.

בשבת מכבי תל-אביב פוגשת את בני-סכנין בקרב שהוגדר בציניות: "הקרב על הסגנית העלובה". 

גורם במכבי תל-אביב אמר: "אחרי המשחק בשבת מול סכנין יוצאת הליגה לפגרה בת שבועיים ונפתח חלון ההעברות. מכבי ת"א לא תשב באפס מעשה כיוון שהמצב אליו נקלעה הקבוצה מחייב שינוי מרחיק לכת וכן דרישותיו של אלכס שניידר לביצוע שינוי. איש במועדון אינו חושב על מצב שבו נפסיד לבני-סכנין וניתקע בפגרת החורף במקום הלפני האחרון. זה יהיה פשוט שיא השפל ושניידר לא יעבור על כך בשתיקה".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק