שירצקי: סואן לא ישוחרר

אלי כהן הוצג רשמית במסיבת עיתונאים כמאמנה החדש של עירוני קריית-שמונה. כהן אמר: "המטרה לחזור לצמרת. אפשר לנצח בכל מקום ובכל מגרש". שירצקי הבהיר: "סואן לא יעזוב, רכש חדש יגיע בימים הקרובים"

יום שני 15 דצמבר 2008
מערכת TELESPORT

הבעלים של עירוני קריית שמונה, איזי שירצקי התייחס לאפשרות שעבאס סואן יעזוב את הקבוצה הצפונית ויחזור לבני סכנין: "שטויות. עבאס נשאר בקריית-שמונה ויעזור לה. אני לא משחרר שחקנים ובטח שלא את עבאס סואן, שיודע זאת".

לגבי השאלה אם הקבוצה תתחזק, אמר הבעלים: "אין עכשיו שמות של שחקנים סגורים. יש מו"מ וכבר בתוך מספר ימים, עד פתיחת חלון ההעברות, יהיו לקבוצה מספר שחקנים חדשים זרים, ננסה גם להחתים ישראלים".

אלי כהן הוצג רשמית כמאמן הקבוצה

איזי שירצקי, הבעלים של קבוצת עירוני קריית-שמונה, התקשה למצוא מאמן שיסכים להגיע לעיר. אחרי שפיטר את המאמן מישל דיין וסירב בכל תוקף להחזיר את רן-בן שמעון, שפוטר ממכבי תל-אביב, הושג הסיכום עם אלי כהן שהוצג היום רשמית כמאמן הקבוצה.

קבוצתו האחרונה של אלי כהן הייתה בני יהודה בעונה שעברה, כשהמאמן עוזב את הקבוצה שהיא ממוקמת אחרונה בטבלה. לפני כן אימן את מכבי תל-אביב ופוטר על ידי רוני מאנה כבר במחזור השני, כשבעונה לפני הוא מוביל את הקבוצה לגביע אופ"א דרך המקום השלישי בליגה.

אלי כהן אמר במסיבת העיתונאים: "אני שמח לסגור את המעגל רב השנים עם איזי שירצקי בקריית-שמונה". השניים שיתפו פעולה כשחקנים במדי הכח רמת-גן.

כהן המשיך ואמר: "קריית-שמונה מהווה כבוד לכל איזור הצפון. המטרה היא להתחזק ולחזור למקום הראוי של הקבוצה, לצמרת. אפשר לנצח בכל מקום ובכל מגרש בארץ. עכשיו צריך להשיג כמה שיותר נקודות".

איזי שירצקי, הבעלים של קריית-שמונה הוסיף: "שלושה זרים חדשים יגיעו בוודאות. גם שחקנים ישראלים טובים הם אופציה שנלקחת בחשבון".

אחרי מסיבת העיתונאים התפנה אלי כהן להתחיל את עבודתו כמאמן הקבוצה ויעביר את האימון הראשון בקבוצתו החדשה.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק