כל נקודה מקדמת אותנו

אלישע לוי מסתכל על הליגה מלמעלה, ואחרי ה- 0:1 על בני יהודה אמר המאמן המאושר: "ידענו לקחת נקודות מאוד מאוד חשובות. נקווה שנשפר את רמת המשחק ושנוכל להמשיך ולצבור נקודות"

יום שני 15 דצמבר 2008
מערכת TELESPORT
מכבי חיפה גברה הערב (שני) על בני יהודה בתוצאה 0:1, ואלישע לוי אמר בסיום: "אנחנו לוקחים מפה את הנקודות, למרות שמכבי חיפה שמה לעצמה בכל משחק, לא משנה איפה, לנסות ולשחק כדורגל טוב והתקפי. לא שיחקנו כדורגל טוב היום. זה לא היה משחק של הרבה הזדמנויות. הרבה דקות גם התגוננו, זו לא בושה. ידענו לקחת נקודות מאוד מאוד חשובות".

"אנחנו מתמודדים על האליפות כמו הקבוצות האחרות, כמו מכבי נתניה שקרובה אלינו או הפועל תל אביב שמשחקת כדורגל טוב וגם בית"ר ירושלים שמנסה לחזור. אנחנו צריכים להתמקד באיך לשפר את רמת המשחק שלנו. כל ניצחון וכל נקודה מקדמת אותנו. נרכז את כל הכוחות למשחק הבא מול בית"ר ונקווה שנשפר את רמת המשחק ושנוכל להמשיך ולצבור נקודות".

מן העבר השני, המאמן המפסיד גיא לוזון אמר: "אנחנו מגיעים למצבים ולא כובשים. אנחנו תמיד באים לשחק התקפי ולהכריע כל משחק. באים לנצח כל יריבה ובכל מגרש. היום לא הכרענו, אז חוזרים בלי נקודות. כשאתה לא מבקיע, אתה לא יכול לנצח. אני בחיים לא רוצה להפסיד שום משחק ולא חשוב מול מי אנחנו משחקים. נמשיך לשחק כדורגל טוב וליצור מצבים, נבקיע וננצח".

דין מורי הוסיף: אנחנו לא מפחדים מאף קבוצה. יש לנו קבוצה טובה מאוד, והיום הראינו את זה. לא נורא, עם טיפת מזל והרבה עבודה באימונים נעשה את זה".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק