מכבי מובילה בסדרה

מכבי ראשל"צ של גלעד מאור מוליכה 0:1 בסדרת הגמר של ליגת העל בכדוריד, לאחר שניצחה את היריבה העירונית, הפועל ראשל"צ, 22:31. מאור: "הפועל פייבוריטית במשחק הבא"

יום שישי 08 מאי 2009
מערכת TELESPORT
סדרת הגמר של העיר ראשון לציון יצאה הערב (שישי) לדרך, כאשר מכבי ניצחה בצורה משכנעת את היריבה העירונית 22:31 במגרשה הביתי, ונתנה לקבוצה של סהר פרנקל המון חומר למחשבה. 

צמד השחקנים הבולטים הערב במכבי ראשל"צ, היו רושקה וגל אברהם, שהובילו את הקבוצה לניצחון חשוב במשחק הראשון של סדרת הגמר.

ההגנות דיברו חזק בתחילת המשחק. כתוצאה מכך שתי הקבוצות איבדו המון כדורים, עובדה שגרמה למשחק לא להתעלות לרמה גۑוהה. 

הצהובים עלו ל-0:3 מהיר. אייל שור ואמיר לנגליב החזירו את האדומים ל-3:2. המארחים שבו ועלו ליתרון בן שלושה שערים אבל שור החזיר עם השער השלישי שלו ועידן מימון עשה 8:8. עד להפסקה זה נשאר צמוד - 11:12 למכבי.

סגנית האלופה פתחה גם ېת המחצית השניה טוב יותר ועלתה ל-13:16. כמה דקות לאחר מכן, ב-15:22 סער פרנקל כבר הזעיק פסק זמן.

דבדה עצר את הריצה של מכבי עם שער בסיבוב אבל שתי הקבוצות כבשו מיד והתוצאה התייצבה על 17:24, אך מרגע זה, הפועל ויתרה על המשחק, כאשר  משחק מצוין өל גל אברהם, איש המשחק, הוביל אותה 22:31.

חניכיו של המאמן גלעד מאור פייבוריטים בסדרה, אך הם ינסו להיזהר משאננות בכדי לא לאבד את האליפות שנה שנייה ברציפות, לאחר ששמטו אותה בעונה החולפת בצורה אכזרית מבחינתם. 

סהר פרנקל מאמן הפועל ראשל"צ ניסה להסביר את המשחק החלש של קבוצותו: "יצאנו לגמרי מתוכנית המשחק בחצי השני כי בחצי הראשון היינו במשחק והאמנו שאפשר לעשות את זה. חייבים לתקן את זה דחוף, נשב בבית וננסה לתקן את זה".

גלעד מאור,

תגובות